Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak hogy az emberekh...

Mit csináljak hogy az emberekhez ne kötődjek?

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem pontosabban hogy nagyon hamar megszeretek valakit, és nehezen tudom utána el engedni. Mondok egy példát. Radiztam egy sráccal szombaton, nála aludtam, szép volt jó volt minden, ám mikor hazajöttem nem nagyon írt, vagyis írt de olyan mintha távolság tartó lenne.

Mindig pofára esek. :(

19L


2015. júl. 13. 08:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Először is legyen benned tartás, és ne feküdj össze első randin idegen emberekkel, akkor nem fogsz pofára esni.


Másodszor, gondolom szeretethiányod van.

2015. júl. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A srác szemében nem lehetsz egy értékes nő, ha ennyire könnyen megkaphatott. Könnyűvérűnek tart, s azt gondolja magában, hogy mindenkivel ilyen vagy. Egy fiúnak értékesebb az a nő, akiért küzdeni, harcolni kell.
2015. júl. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem fekudtunk le. :)
2015. júl. 13. 09:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Beszélgess el mindenkivel, ne csak a türhők társaságát keresd, hanem bárkiét! A többit tudni fogod. Probléma megoldva.
2015. júl. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!