Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Túlságosan ragaszkodom és...

Túlságosan ragaszkodom és kötődöm az emberekhez (? ) Tudtok nekem segíteni?

Figyelt kérdés

A körülöttem levő emberek közül van 2-3, akikhez valami miatt nagyon kötődöm. Túlságosan is. Ezek többnyire barátnők, emberek akik segítenek nekem, megértenek.

Szeretnék kicsit kevésbé ragaszkodó lenni, mert úgy érzem ezzel saját magamat fojtom meg.



2015. máj. 21. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Más probléma van itt, ez amit írtál csak félre beszélés. Mi is van igazából?
2015. máj. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, nem értem mire célzol. Leírod?
2015. máj. 21. 21:54
 3/7 anonim válasza:
miért gond ha valakihez kötődsz lehet mások is így vannak veled csak nem mutatják ki
2015. máj. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
az érzéseidet nem tudod befolyásolni max szenvedni tudsz
2015. máj. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 aries 2 ***** válasza:
Talán tudok. Kötődj hozzám, és talán ennek arányában kevésbé fogsz ahhoz a 2-3 emberhez.
2015. máj. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Azt nem lehet eldönteni kihez fog kötődni ki neki szimpatikus kit bír nem lehet megkérni hogy hozzád vagy hozzám kötődjön mert az érzéseit másoknak nem lehet uralni vagyis nem kéne
2015. máj. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, nem tehetek arról, hogy hozzájuk kötődöm ennyire, de valamit tennem kéne, mert így szenvedek. Túlságosan ragaszkodom, és ezt le kéne csökkenteni egy egészséges szintre.
2015. máj. 22. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!