Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért bonyolítanak túl minden...

TheGod17 kérdése:

Miért bonyolítanak túl minden egyszerű dolgot?

Figyelt kérdés

Van ami másnak olyan egyszerűen megy, nekem meg nem jön össze.

Most is elmondtam egy barátomnak pénteken, hogy legyen fent és majd beszéljük meg hogy majd találkozunk hétfőn.

Tudom, ez most kis dolog, de ha még ilyenek se mennek, miért álmodozzak nagyokról.

Persze nem volt fent, csak egyszer néhány percig, és akkor is LÁTTA. Mi ez a bunkóság ebben a generációban? Miért nem lehet úgy viselkedni virtuálisan mint fizikálisan. Persze lehet hogy majd kiderül hogy volt valami oka.. Akkor lehetséges hogy a sors úgy alakítson egy életet hogy az nagyon szélsőséges és nem történik semmi? Nyár van és itthon ülök bent a gép előtt. Most nem ezért a kis dologért sírok, csak hogy ilyenek soha nem jönnek össze szinte, hogy megbeszélek valakivel valamit mégsem úgy tesz. És nagyon le vagyok maradva. pl. utazni sem tudok. A szüleim sem engednének el messzebb helyre, mert szerencsétlen vagyok (talán a szocfóbia egy mellékhatása). Ezért ha sikerülne is nem mondanám el nekik. De egyedül nem merem, mert eltévednék. Egy baráttal meg nem jön össze. Pedig jó lenne ha történne valami ami változáshoz vezet, mert így nagyon monoton. Más lazán megtud tenni dolgokat amit én nem. A megyeszékhelynél tovább még nem jutottam. Minden ember ilyen, hogy még ha élőben igen, de virtuálisan nem érdeklik ezek, és nem lehet normálisan megbeszélni valamit?



2015. júl. 13. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem írod le KÉT mondatban és ÉRTELEMESEN, hogy mi a problémád?
2015. júl. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ilyen értelmetlenül fogalmaztam? Elnézést. Csak ki kellett adnom magamból.


Hát az hogy én vagyok rossz helyen rossz emberekkel, vagy mindenhol ilyen alapelvek vannak, hogy ha élőben rendes is, virtuálisan már nem érdekli, amiről élőben olyan örömmel beszélt?


(meg akarok ismerni új embereket, átakarok élni élményeket, de a sors úgy alakítja, hogy ne érjenek rá)

2015. júl. 13. 11:58
 3/3 anonim ***** válasza:

A legtöbben leginkább telefonon chatelnek, ha meg gép előtt ülnek, akkor inkább olyasmivel foglalkoznak, ami tényleg érdekli őket (játék, youtube, hobbiról infó, aktuális problémáik megoldása, terveikhez adalékok, cuccrendelés, netántán trollkodás végkimerülésig...). A chat maga ilyen elhanyagolt valami, nem pedig te. Ha látta, lehet, hogy megjegyezte magának, hogy válaszol, amint lehet, aztán ahogy az lenni szokott, akkor jutott eszébe, amikor marhára nem tud írni. Ne tulajdoníts nagy jelentőséget az ilyeneknek.


És nyugodtan várd a sült galambot, mert ő arról híres, hogy lerepül a torkodon, amikor csak leülsz várni. Nehogy ráírj, hogy "He?", meg semmi!

2015. júl. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!