Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bunkó vagyok, de pozitív...

Bunkó vagyok, de pozitív érzelmeim sincsenek, esetleg pszichopata vagyok?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy bunkó vagyok. Vagy nem, nem is érdekel. A kérdésemet, amúgy nem tudtam jól megfogalmazni, de itt lesz minden.

Mostanában kb. 1 hónapja feltűnt, hogy nem érzek sok mindent. Inkább idegesség,düh amit érzek, de azt például nem tudom megmondani, mikor éreztem magam boldognak vagy hasonló. A gyilkolásra sokszor gondolok, milyen lehet embert ölni, kínozni őket és akkor hogyan is kínoznám őket, sőt öcsémet is szívesen megölném, de nem mostanában tervezem, majd pár év múlva. Lehet, hogy ez azért van, mert túl sok ilyen agresszív sorozatot néztem vagy tényleg van bennem valami, ami erre hajlik? Egyébként megbánást sem szoktam mutatni, ha megbántok valakit. A figyelmemet nagyon nem köti le semmi hosszútávon max. a rajzolás és a sorozatok. Oké tudom, hogy kiírtam a kérdést, de ezzel inkább azt akarom megtudni, hogy tényleg pszichopata vagyok-e vagy csak majd leszek.:3 15L

Egyébként barátaim vannak, de csak ezaz egy akar megváltoztatni, a többiek elfogadnak.

Apám már kezd egy negatív,pszichopatának tartani, de inkább mosolyog rajta, mint sem komolyan veszi. A családban egyébként vannak problémáim.


2015. júl. 13. 13:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, te szadista vagy
2015. júl. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Démon szált meg, kérni kell rád démonírtást.
2015. júl. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szimplán kis hulye p*csa vagy....;)
2015. júl. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Hasonlóak vagyunk szerintem :D csak egy évvel idősebb. szivesen beszélgetnék, eszmecserélgetnék veled. Ha van kedved, írj privit!

Egy szintén gyilkos hajlamú lány.

2015. júl. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne dobálózzunk pszichológiai szakkifejezésekkel. Az Atkins és Hilgárd-féle Pszichológiakönyv szerint az pszichopata, aki nem érez empátiát, de kutatások szerint, ha akar, tudatosan ő is érezhet. Neked más bajod van, de a netről keress szakkifejezéseket.
2015. júl. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

P*csa nem hiszem, hogy vagyok. xd

Leeel. Erdekes lenne ha demon szallt volna meg, de az nem ilyen. Max. Meg nem szallt meg teljesen. (meg mielott valaki azt hinne, hogy komolyan vettem a demonos kommentet kozlom, hogy nem.)

Ess bocsi az ekezetek hianyaert es a hibakert.

2015. júl. 13. 16:53
 7/10 anonim ***** válasza:
*ne a netről keress, ez akart lenni az előző
2015. júl. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%
Nem vagy az:) akkor nem ereznel idegesseget.
2015. júl. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mintha magamat olvasnám :'D
2015. júl. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez az oldal tele van "gyilkos hajlamú" tinilányokkal, akik azt bizonygatják, milyen simán megölnének egy embert, meg olyan kemények, hogy nincs semmi érzelmük. De ha a valóságban látnátok egy kibelezett embert, egyből hisztérikus rohamot kapnátok és sirva rohannátok anyátokhoz.
2016. ápr. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!