Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Voltatok már ilyen életszakasz...

Voltatok már ilyen életszakaszban? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Tanév közben rengeteg dolgot terveztem nyárra, de most, hogy végre van rájuk időm, semmi sem köt le igazán. Pl. jó pár filmet megakartam nézni, amit most kb. az 5. perc után már unok. Évek óta rengeteg zenét hallgatok, most az sem köt le igazán. Az olvasás sem. Tényleg semmi.


Év közben megvolt a cél, hogy hajtsak a tanulásban és jók legyenek a vizsgák. Közben terveztem, hogy nyáron majd ez, meg az. Most, hogy itt a nyár, ezek már egyáltalán nem érdekelnek.


A fontos barátaim többsége, akik nem csak haverok, sajnos messze laknak, szóval velük sem tudok egész nyáron találkozni.


Igazából nincs semmi célom. Régebben célom volt, hogy segítsek az embereken, alkossak vagy valami, de idén rájöttem, hogy a mai kor embere ezt nem igazán érdemli meg, szóval erről letettem. Nem vagyok depressziós vagy ilyesmi. :)


Voltatok már ilyen életszakaszban? Hogy léptetek túl?


2015. júl. 13. 19:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Csatlakozz egy állatvédő szervezethez, vagy egy menhelyhez, önkéntesként. Rögtön minden nap lesz célod, lesz miért felkelni, miközben égetően hasznos dolgot végzel.
2015. júl. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!