Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez mit jelenthet mármint az...

Ez mit jelenthet mármint az ilyen viselkedés? Hirtelen elmegy és nem jön vissza.

Figyelt kérdés
hotel előtt ültünk öten. Az egyik gyerek elment wc-re majd hirtelen egy másik is követte. Na most az egyik visszajött és mondta hogy a másik is jön mindjárt csak hugyozik. Erre telik az idő és nem jött vissza a gyerek aki kiment wc-re. Másnap megkérdeztük tőle hogy hova tűnt és azt mondta felment aludni. Na ezt nem értem!! Miért nem mondta meg akkor az igazat mert rossz volt várni rá és csalódott voltam hogy nem jött vissza. Nem is értem ez ta viselekdést. Mi lehetett ez? Milyen emberre vall?

2015. júl. 14. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet rosszul volt, vagy nagyon fáradt volt és hugyozás közben jött rá. :D
2015. júl. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne magyarázz olyasmit a dolog mögé, ami nincs. Nem akart magyarázkodni, hogy ne akarják lebeszélni. Nagyobb társaságból egyszerűbb így feltünés nélkül lelépni, nem megbántva senkit. :)
2015. júl. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!