Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan válhatnék ilyen téren...

TheGod17 kérdése:

Hogyan válhatnék ilyen téren önállóvá?

Figyelt kérdés

Monoton az életem. Szeretném izgalmasabbá tenni. De nem vagyok valami önálló utazás téren. A megyeszékhelynél távolabb még nem voltam (csak osztálykirándulás meg ilyesmi)

Szerintetek hülyeség lenne mondjuk egyedül járkálni, csak hogy szokjam, és megismerjem a helyeket? Vagy mit csináljak, íígy nagyon nem jó ez a nyár.



2015. júl. 15. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Régebben volt nálunk egy diákmunkás. A srác mozdonyszerelőnek tanult. Diákjeggyel tök egyedül bevonatozta Az országot, de leginkább Ausztriába járt, mert szerette a hegyeket.

Szóval nem vagy egyedül az egyedül utazgatással. :)

2015. júl. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez motiváló :D De ő gondolom ismerkedett emberekkel, meg ilyenek, én erre nem vagyok képes :D Plussz még a szüleim is korlátoznaknak :/
2015. júl. 15. 18:45
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs semmi gáz az egyedül utazással, az elsőnek igaza van! :)


Ha pedig nem egyedül szeretnél, esetleg valami túracsoport? Régebben, amikor több időm volt és kedvem is, egynek tagja voltam. Igaz, hogy a legfiatalabb voltam és a többség öreg, de egyáltalán nem néztek ki, teljesen normálisan kezeltek és mindenki közvetlen volt! :) Sok dolog pedig olcsóbban is jött ki a csoportos kedvezmények és hasonlók miatt.


Viszont, ha túl fiatal vagy, akkor nem ajánlanám, hogy teljesen egyedül indulj meg, mert kerülhetsz olyan környékre, ami nem túl biztonságos.


Én is utazgatnék, de valahogy az ismerőseimben nincs meg ez. Oké, Balatonra mindenki menne és hasonló helyekre, de pl. erdei túrára, elhagyatott helyekre, egy épületet megnézni egyikük sem.

2015. júl. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Csak valamiért olyan félelemérzetem lesz ha belegondolok.

De ezt úgy értem, hogy pl. lemegyek a megyeszékhelyre, csak megnézni hogy mi hogy van, mi hol van, és ha már találkozni akarnék ott valakivel, akkor tudnék mindent, és nem lenne az hogy eltévednék. Először a megyén belül akarok tisztában lenni a dolgokkal. Pestre nem merek ni egyedül, meg a vonattól is félek. Plusz van hogy valahova korán reggel kell elindulni, és azt nem biztos hogy engednék.Pedig a korombeliek már mindenhol voltak, csak én vagyok lemaradva.

2015. júl. 16. 12:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Indulj el.
2015. júl. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jóó, csak ha eltévedek, vagy lekésem a buszt, szvok :d
2015. júl. 18. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!