Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak a pénz érdekel és a jól...

Csak a pénz érdekel és a jól lét Mi van velem?

Figyelt kérdés

Az-Az igazság gyerekkoromban mindig kaptam pénzt és olyan 160ezren gyűlt össze persze ebből minimálisan költöttem (telefont vettem 2x)40-50ezret 4-5év alatt. Aztán 6-7dik fele suli után mindig a helyi boltba mentünk pár osztálytársammal és akkor kezdtem el szórni a pénzt(gumi cukor, energia ital stb.) A falunkba nincs bolt csak 3km-el odébb.


Később közép iskolás lettem és napi 1000FT biztos hogy elszortam chips, energia ital és kajákra szalámi, vaj ilyenekre de kaptam is azért így megált egy szinten a pénzem. Utolsó 20ezer FT-at 3éve vertem el nike cipőre ami még most is megvan úgyhogy jó befektetés volt. Most olyan 27ezrem van... és Az-Az igazság kéne ez-az de oda figyelek azért mire költők próbálok okosan csinálni. Szóval nehéz megálni hogy ne költsek. Minden 20/F ilyen?


2015. júl. 15. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem olyan gáz. Ha lehet, akkor kerüld a pékkajákat, készítsd el otthon a szendvicset, úgy többet spórolhatsz.

Az energiaital meg felesleges, főleg egy 20 éves fiatalembernek.

2015. júl. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Régebben mindig a legolcsóbb vajat és párizsit vettem, aztán meguntam és elkezdtem a legdrágább sajtot szalámi vajat venni 20-at biztos elszórtan suli vége fele. Most megint ott vagyok hogy próbálok kesevesett költeni és munkát keresni. Csak az a probléma ha dolgozok akkor sok kaja kell hogy bírjak dolgozni szóval ilyen extra szedvicseket szoktam csinálni sok szalámival.
2015. júl. 17. 09:49
 3/3 anonim ***** válasza:

XD

Azért nem a szaláminál kezdődik a jólét.


Én soha nem képzeltem férjet és gyerekeket, mindig azt, hogy egy luxusszállóban lakom, selyemhálóingben mászkálok és kiszolgálnak.

2015. júl. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!