Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mostanában összejöttek a...

Mostanában összejöttek a dolgok, úgy érzem engem nagyon szivat az élet. De nem szabad ebbe beleragadnom, hogy nyerjem vissza az optimizmusom?

Figyelt kérdés

Egyszerűen csak nem jött össze mostanában semmi, amiért hatalmas erőfeszítéseket tettem, de mások röhögve megszerzik mindazt, ami nekem vágyálom, csak azért, mert szerencsésebb helyre születtek.

Például könnyen kapnak munkát, mert Bp-n élnek, nekem egy hónapja nincs állásom, pedig rengeteg helyre jelentkezek (diákmunka... ma hajtottak el a Tescoból :D ), szerető családjuk van, van egy csomó lehetőségük.

Soha nem sajnáltam magam és nem irigyeltem őket ezért, amikor én is Bp-n laktam (koleszban), de most már egy hónapja (ami nem tűnik soknak, de ilyen szempontból az), itthon vagyok egy istenhátamögötti faluban, és úgy érzem, nem vagyok jó helyen és soha semmi nem lesz jobb, mert pl. még egy nyári munkát se tudok összeszedni :(

Régebben én vidítottam fel az embereket, ha így le voltak törve, hogy minden rendben lesz. Hogyan vidítsam fel magam?

20/L


2015. júl. 15. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Költözz vissza Pestre? :)
2015. júl. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs valami baráti társaság, akik feldobnák a napod? Ismerkedés új emberekkel? Valami hobbi, amiben sikerélményeket érhetsz el? Sport? :)
2015. júl. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 Ezt szeretném, de a költözéshez pénz kell, a pénzt munkával lehet megkeresni, és én itt nem igazán kapok munkát. De ezen vagyok :)


#2 Sportolni járok, de egyedül, minden nap egy órát. Illetve szeretek írni, mostanában ez tölti ki a napjaimat, de ezen kívül semmi, sajnos, pedig én mindig azt szerettem, ha sok a dolgom, pörögnek az események és maghalni sincs időm :D Az itteniek közül nagyon kevés emberrel találom a közös hangot.


Köszönöm a válaszokat! :)

2015. júl. 16. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!