Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt a helyzetet hogy tudnám...

Ezt a helyzetet hogy tudnám leküzdeni? (többi lent) 23F

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy van egy hét évvel idősebb testvérem.Nem találja a helyét a világban,nem dolgozik,nincs barátnője.Nem tudok normálisan elszabadulni tőle,mindig utánoz,mindig azt akarja csinálni amit én(de előtte persze eszébe sem jutott),feszélyez...ha van valamiylen rendezvény,inkább nem megyek,csak ne vele kellej,mert feszélyez a jelenlétével.Ez nagyon durva,tudom,nem így kellene éreznem,de elegem van ebből.Nekem sincs nagy önbizalmam,önbecsülésem,s erre még ő is rám mászik.Meg hajlamos irányítgatni ,megmondani hogy mit csináljak!Elegem van ebből,s nem tudok kilábalni,nem tudom mitévő legyek!?Ha jön haverom hozzám,állandóan ő is köztünk ül,mintha a haverja lenne...nem fogja fel hogy húzzon el kicsit,hagyjon élni,mert tönkre megyek!Nekem szabadásg kell,élet,élni akarok!Vagy én reagálom ezeket túl?Kérem segítsetek,mert kész vagyok!

2015. júl. 13. 00:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Költözz el, amúgy rendezvényre ne vidd magaddal, nem kell mindig bejelenteni ám, hogy hova mész.
2015. júl. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

költözés nem oldható meg!

meg állandóan otthon van,hogy a fenébe menjek el szó nélkül?nem gond h megmondom,de ne az legyen,h ő is rögtön jönni akar!

2015. júl. 13. 09:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Pl. ha úgy készülsz el, hogy nem látja, aztán kisétálsz az ajtón. Otthoni ruhában csak nem fog utánad menni, te meg nem várod meg. Tudom, ez nem megoldás a problémára, de így legalább néha megszabadulnál tőle.
2015. júl. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Közlöd, hogy elmész, majd jössz. MInek kell 23 évesen még bejelentgetni, hova mész? Meg egyáltalán hogy nem bírod lekoptatni a bátyád? Közlöd, hogy bocs, de a haverjaimmal megyek és csá
2015. júl. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!