Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az gáz, ha valakinek a félénk,...

Az gáz, ha valakinek a félénk, visszahúzódó, csöndes, titokzatos lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
A nők annyit beszélnek, hogy az NEM IGAZ. Miért beszélnek annyit? Nekem már a tököm kivan ezzel.

2015. júl. 15. 22:12
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Igazatok van, a titokzatos nem megfelelő jelző, de nem is azon van a hangsúly. Persze, ti jobban átlátjátok a témát, mert lányok vagytok. Amúgy is, a legtöbb keveset beszélő csaj is megváltozik mint írtam, hogy a társaság elfogadja, csak eddig úgy hittem, hogy aki pl. 5 évig nem, az nem fog stílust váltani rövid időn belül.
2015. júl. 16. 20:04
 12/13 anonim ***** válasza:
nem gáz..
2015. aug. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Lehet keson irok, de en is illyen vagyok. Nekem egyszer egy fiu a kovetkezot mondta: miert vagy ilyen csondes, miert nem szolalsz meg pedig tok erdekes lanynak tunsz,... Hat nemtudom en olyan vagyok hogy ha van egy tarsasag akikket jol ismerek szeretem oket ott megtudok nyilni de igy nagy nyiltan osze visza beszelni az nem en vagyok. De ha egy olyan ember szolit meg aki szimpatikus megert stb, vele szivesen tudok beszelgetni es akkor mondok sok midnent de ugy amugy inkabb csak megfigyelo ember vagyok,
2015. nov. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!