Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok mért szedetik ki a...

Lányok mért szedetik ki a szemöldöküket?

Figyelt kérdés

Manapság egyre több lányon, nőn látni rajzolt vagy tetovált szemöldököt, a legtöbb esetben köze sincs a természetes alakhoz és inkább teljesen elkülönül, kirívó az arcon.


Csak nekem nem tetszik ez a szokás vagy más is így van vele.

Illetve akinek ilyen van, mi célból csinálta, mért nem volt jó a természetes?


Azt még megértem ha valaki igazíttat rajt kozmetikussal, de ezt nem igazán.


Főleg ha belegondolok például, hogy akinek rajzolt és tisztálkodásnál mikor lejön, hát, nem tudom, fura lehet.



2015. júl. 18. 03:31
 1/7 anonim ***** válasza:
28%

Azért mert jól néz ki. Nem kell beleképzelni semmi természetfölötti dolgot.

Az egyik exemnek is tetoválva volt a szemöldöke, tetszett nekem is. S azért csinálják ha nem esik le azonnal, mert a természetes nem tetszik nekik annyira mint az új.

2015. júl. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon nem néz ki jól :S Nő vagyok, de nem értem. Pláne mikor úgyis 2-3 nap alatt elkezdenek az új kis szőrszálak kinőni, pont elég kiszedegetni a két szemöldök között, nemhogy az egészet akár borotválni vagy kicsípkedni állandóan, brrr.
2015. júl. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tud az jól is kinézni,hogyha passzol a hajszínhez és nem vastag...de elég macerás lehet
2015. júl. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Nekem sem tetszenek, eddig egy emberrel nem futottam össze, akinek jól állt volna (persze biztos vannak kivételek, mint az egyik válaszoló is jelezte.)Kozmetikusnál bejött egy csaj, hogy "Itt van a szemöldök- gyantázás??". Néztünk nagyokat, és csak erre tudtunk jutni, hogy ő is rajzolgatja magának.
2015. júl. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon fiatal lehetsz, ha csak manapság látsz tetovált szemöldököket. Szerintem is szarul néz ki, de örülök, ha ilyet látok, én annál szebbnek tűnök. :P
2015. júl. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Nőként én sem értem, egyáltalán nem szép a rajzolt/tetovált szemöldök, de láttál már értelmes divatot? Egyvalaki elkezdi, a többi meg követi, mert azt mondják a barátnők és a média, hogy ez jó.
2015. júl. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%

Nem új dolog, már régen is volt...


Szerintem is undorító, idétlenül néz ki, és kicsit valami boszorkányra hasonlítanak így a lányok/nők szerintem.

2015. júl. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!