Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek karizmatikus,...

Hogyan legyek karizmatikus, pozitív kisugárzású, sikeres és magabiztos?

Figyelt kérdés
Egy olyan ember, aki mindent kézben tart, nagyon-nagyon pozitív kisugárzású, elég karizmatikus. Valójában tele vagyok fèlelemmel, semmiben sem vagyok biztos mások előtt... közeli barátaim előtt igen, idegenek előtt nem. Félek mások véleményétől, pedig tudom, hogy mindezt nem így kéne, de nem tudom hogyan kezdjek változtatni a dolgokon úgy, hogy a fentiek legyenek jellemzők rám.
2015. júl. 18. 14:56
 1/6 anonim válasza:

Mintha csak a saját személyiségem leírását olvastam volna. :)

Ne aggódj, vannak ilyen emberek! Sokszor hallom, hogy "Ne akarj megfelelni másoknak", de nehéz lesz*rni mások gondolatait rólam..

Szerintem semmi gond nincs azzal, ha kicsit félénkebb vagy.

De Te írtad, hogy a hozzád közelebb állókkal magabiztosabb vagy.

Azt tudom ajánlani, hogy ha valakivel egyszeri alkalomra találkozol viselkedhetsz így. Ha valakivel többször is fogsz, azt pedig megszokod és később vele szemben is magabiztos leszel, hiszen közel kerül hozzád.

Én is így csinálom és senki nem nézett még rám rossz szemmel.

B tervnek pedig próbálj úgy viselkedni idegenekkel, ahogyan azt írtad, nem tudásod ellenére..

Hajrá!

2015. júl. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha az ellentettje vagy akkor nehezen fog menni. Van aki ilyen van aki olyan beállítottságú. Nem értem ezeket a kérdéseket, aki visszahúzódóbb típus mire számít, milyen bevált "receptet" fog kapni? Te ilyen vagy és zavar, akkor miért nem változtattatsz rajta? :D Miért akar mindenki egy terminátor lenni? :D Hihetetlen számomra ez a sok alfahím kérdés. 22/f. Egy határozott, magabiztos egyéniség. :D
2015. júl. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hmm.... aki "mindent kézben tart", az legtöbbször szintén bizonytalan magában, ezért irányításmániás.


Egyébkénnt a válasz a kérdésedre az, hogy TUDJ!

Először.

Másodszor pedig az, hogy tudd mi az, amit tudsz.


Egyszerű kis példa.

Olyan négy hónapja kezdtem dolgozni egy géppel.

Eleinte én is féltem tőle, merthogy gyors, nem tudok vele bánni, meg ilyenek.

Két hónapja már csak reggelente volt bennem a görcs, az első tizenöt percben.

Ma odaállok elé bármikor... és nyugodtan csinálom olyan fordulatszámon, amelyről anno nem is mertem volna álmodni!

Ez A tudás.

És valóban... nyugodtá, magabiztossá tesz.


Nna ilyesmire gondoltam, amikor azt mondtam, hogy TUDJ.

Minél több ilyen tudásod van, annál magabiztosabb és pozitívabb leszel.

2015. júl. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Fejleszd az eszed, a lelked meg a tested és automatikusan ilyen emberré válsz. Nincs ebben semmi titok,csak a lustaság nagyon erős lehúzó erő.
2015. júl. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az utolsónak nincs igaza én lusta vagyok de pozitív kisugárzású, magabiztos de jó tanácsokat tudok adni a barátaim szerint és teljesen le___rom, hogy mások véleményét ha nem találom értelmesnek vagy az illetőnek semmi köze hozzá. De valamilyen sport is segíthet főleg a küzdősportok nagyon magabiztosság növelők, nem muszály verekedned se csak edzésekre lejárni és megmondani az edzőnek, hogy csak edzeni szeretnél.
2015. júl. 21. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
a hogy-ot ne olvassátok :))
2015. júl. 21. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!