Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki általában nem kap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki általában nem kap pozitív visszajelzést a másik nemtől az azt jelenti, hogy nem sikeres náluk?

Figyelt kérdés
Tehát, ha egy nőt/férfit nem néznek meg az utcán, nem mosolyognak rá, nem szólítják le a másik nem képviselői, akkor ő nem nagy pasizó/csajozó?

2014. aug. 26. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nem ezt jelenti... aki pasizó/csajozó, az Ő MAGA megy oda a másik nemhez, tökmindegy milyen visszajelzést kap
2014. aug. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az a sikeres aki próbálkozik és sikereket ér el.

A pozitív visszajelzés mint neve is mutatja VISSZAjelzés, tehát annál is az aktív fél ítéltetik meg.

Az elsővel szinkronban: Ha nem szólítanak le, nem flörtölnek veled, akkor legfeljebb nem vagy kihívóan/figyelemfelkeltően különleges jelenség. Ettől még lehet, hogy ha hozzászól egy nőhöz, rögtön bokáig csúszik a bugyija és felnyögnek a mazsolák a puncsfagyiba mikor belenyal...

2014. aug. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Érdekes, mert én például szerintem elég kevés visszajelzést kapok (bár sokak szerint csak nem veszem észre, de szerintem nem így van)..hozzá nem nagyon jönnek oda szórakozóhelyen vagy fesztiválon vagy ilyesmi, de ha én mondjuk szeretnék beszélgetni valakivel, vagy tetszik valaki akkor azt általában megnyerem...bár a mostani barátom az első nekem, szóval nincs túl sok tapasztalatom csak ilyen beszélgetés szinten néha..vagy ha olyan társaságba megyek ahol nem ismerek embereket és elkezdek velük beszélgetni...na persze ez nem azt jelenti, hogy mondjuk én mindenkinek bejövök vagy ilyesmi, szerintem inkább a személyiség a titkom, mert külsőben azért überelhető vagyok erősen...szóval érdekes mert ha kezdeményezek az jól sül el, de amúgy nem kapok sok visszajelzést, a barátnőim közül sem én vagyok a legnépszerűbb, pedig az eddig kapott visszajelzések szerint (amit begyűjtöttem innen onnan) nem vagyok csúnya...csak nem vagyok kirívó...és akkor néha nem tudom, hogy most ez jó vagy rossz...(bocsi kicsit összevissza lett csak hirtelen így jöttek ezek a gondolatok ahogy megláttam a kérdésedet) 21/L
2014. aug. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!