Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy van az hogy telefonból...

Hogy van az hogy telefonból egy közép kategóriás nem elég, de viszont kerékpárból vagy borotvából az olcsóbbal is tökéletesen megelékszem?

Figyelt kérdés

Szóval szeretek telefonokkal foglalkozni, imádok új dolgokat kicsomagolni. A mostani telóm egy közép kategóriás Androidos telefon 60ezerért vettem újonnan 1 évvel ezelőtt, de már az első héten okozott problémát korábban nem volt még ilyen drága telóm régebben 20körül vásáróltam telót azokkal elvoltam.


2-3éve Napi szinten szoktam olvasni telefonokról várható megjelenés, plegykákról


És az a helyzet nem vagyok megelégedve a mostani telóval, mert bugos hibás és az android is egy kalap sz.


Van viszont egy komoly! 20éves montim az első féle széria (jó állapotban), tavaly kaptam nagyon szeretem 30-40km/h val is tudok menni vele ha nagyon meghajtom, egy campinget váltott :) ingyen volt!



A borotvámmal is jól elvagyok az egy braun elmes idén lesz 2 éves 5300volt akciósan most 8-9körül van ez egy eldobhatót váltott


Van egy hajvágóm is az egy remington 6-7ezer volt ezzel is jól elvagyok olyan frizurát nyírok magamnak amilyet akarok.


Van egy oral b-s elektromos fogkefém is azzal is jól elvoltam de a fogaim nem bírtál így vissza váltottam eldobhatóra



Szóval egyedül a teló az amit bánok hogy megvettem, és ez után inkább egy használt iphone-t veszek csak is 6 vagy 6plusz jöhet szóba.


És notebookot is szeretnék a tanulmányaimhoz


20/F



2015. júl. 18. 15:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de a siralmas helyesírással is megelégszel, itt lesz a dolog nyitja.
2015. júl. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%

Mert a telefonokkal kapcsolatban mindig megy az agymosás, sokaknál sikeresen, pl erre te is egy jó példa vagy.

Ezért az agymosásnak hála te is úgy érzed, hogy nem jó a mostani telefonod, mert mindenhonnan egy másik fajta telefon folyik.

2015. júl. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
"android is egy kalap sz. " ha komolyan foglalkoznál a telefonokkal akkor nem mondanál ilyen butaságod,milyen telefont vettél?
2015. júl. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Figyelj a helyesírásom tragédia ezt aláírom, mindenhol szóvá tették már ! Mégha nem is veszem észre mi a hiba.


Telefonok, notik(amik fontosak nekem) terén engem kicsit se tudnak átverni, nem hatnak rám a reklámok. Sok tesztet olvasok és kívülről fújom mit tud egy sony z3,Galaxy s6,lg g4 vagy akármi.


Az android az még most is tragédia, hiába súrolja az iphone 6 gyorsaságát a Galaxy s6, de egy kis idő múltán újra lemarad... És amit írnak a felhasználók nap mint nap, a hibákról...


És az alkalmazások többsége kész tragédia, még a nemesebbeknél is sokszor hibát találok, már ha tudod milyen a hibátlan működés!


Alcatel idol 2s-t vettem ár/érték arányba verhetetlen volt 1 éve a hasonló tudású 15,20—al többe került. Szoftveresen egy okádék teló sajnos

2015. júl. 19. 14:25
 5/16 anonim ***** válasza:
Ennyi ostobaságot egy válaszba is rég hallottam
2015. júl. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem hatnak rád a reklámok, jah....:D Szép álom.
2015. júl. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A telefon státuszszimbólum, a bicikli meg nem. A borotvát meg nem is látja más, csak te. Szóval azért van ez, mert a vetítésre és a látszatra gyúrsz.
2015. júl. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem nézek tv-t, Iphone kell a gyorsaság és a stabilitás véget ennyi
2015. júl. 19. 21:43
 9/16 anonim ***** válasza:
az meg van más telefonoknál is csak ami hiányzik neked az az alma
2015. júl. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Pl: nexus, galaxy s6, lg g4?


De hiába ha az alkalmazások xarok fagynak kilépnek nem értet wazzze?

2015. júl. 20. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!