Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy van az hogy telefonból...

Hogy van az hogy telefonból egy közép kategóriás nem elég, de viszont kerékpárból vagy borotvából az olcsóbbal is tökéletesen megelékszem?

Figyelt kérdés

Szóval szeretek telefonokkal foglalkozni, imádok új dolgokat kicsomagolni. A mostani telóm egy közép kategóriás Androidos telefon 60ezerért vettem újonnan 1 évvel ezelőtt, de már az első héten okozott problémát korábban nem volt még ilyen drága telóm régebben 20körül vásáróltam telót azokkal elvoltam.


2-3éve Napi szinten szoktam olvasni telefonokról várható megjelenés, plegykákról


És az a helyzet nem vagyok megelégedve a mostani telóval, mert bugos hibás és az android is egy kalap sz.


Van viszont egy komoly! 20éves montim az első féle széria (jó állapotban), tavaly kaptam nagyon szeretem 30-40km/h val is tudok menni vele ha nagyon meghajtom, egy campinget váltott :) ingyen volt!



A borotvámmal is jól elvagyok az egy braun elmes idén lesz 2 éves 5300volt akciósan most 8-9körül van ez egy eldobhatót váltott


Van egy hajvágóm is az egy remington 6-7ezer volt ezzel is jól elvagyok olyan frizurát nyírok magamnak amilyet akarok.


Van egy oral b-s elektromos fogkefém is azzal is jól elvoltam de a fogaim nem bírtál így vissza váltottam eldobhatóra



Szóval egyedül a teló az amit bánok hogy megvettem, és ez után inkább egy használt iphone-t veszek csak is 6 vagy 6plusz jöhet szóba.


És notebookot is szeretnék a tanulmányaimhoz


20/F



2015. júl. 18. 15:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Persze, minden egy rakás szar, csak az Apple a csodálatosság. Nyugszik a beteg...
2015. júl. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Hát ők találták fel az okos telefont, csak ez a hülye android meg lemásolta
2015. júl. 20. 15:22
 13/16 anonim ***** válasza:

nekem életembe nem fagyott semmilyen alkalmazásom a jelenlegi telefonomnál,sőt összemértem az iphone 6 gyorsaságával és semmi különbség nem volt szemmértékre (te se vagy normális hogy a samsungot telefonok közé sorolod)


"Hát ők találták fel az okos telefont, csak ez a hülye android meg lemásolta"


"Az első Prada arról volt híres, hogy a világon először lépett piacra olyan sorozatgyártásba került telefon, amely teljes mértékben érintésvezérelt módon működött"


mit másolt az android?Az iphone 2007-2008 között jött ki,az androidot meg 2005-ben kezdték fejleszteni

2015. júl. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"Hát ők találták fel az okos telefont"


Te is eléggé sötét vagy a mobil és IT területén ha ezt komolyan gondoltad. Ezek után elég nehéz elképzelni, hogy te teszteket olvasgatsz. :D :D :D Már régen ott volt a windows mobile, a symbian, a PalmOs és más gyártók meg operációs rendszerek amik már rég kimerítették az okostelefon kategóriát. Ráadásul az első iPhone nem volt okostelefon a mai értelemben, mivel jóval kevesebbet tudott, mint a többi készülék, még programokat sem lehetett rá telepíteni. A bemutatón még egy rohadt bugos iOS állt csak az Apple rendelkezésére. Azon izgultak, hogy le ne fagyjon a telefon a bemutató közben. Ráadásul nem is egy készüléket használtak, hanem többet cserélgettek mert egy idő után megadták magukat. Olvasd el a Steve Jobs könyvet benne van.


Ráadásul az iOS is meg az OSX is tele van egy rakás buggal, a rájuk írt programok úgyszintén. iOS-nél olyan buta hibákat tapasztalok amiket droidban nem. Az OSX-ről meg már ne is beszéljünk. Olyan hülye hibákkal adják ki, hogy az vicc. A fórumokon rengetegen szidják az új rendszereket. Én is Liont használok még mindig. Az iOS-t sem frissítem amíg nem muszáj. Droidot is használok már a kezdetek kezdete óta. Amikor te még azt sem tudtad, hogy eszik-e vagy isszák ezt az egész iparágat én már akkor droidos telefont használtam. Te még csak pislogtál ki a fejedből az általános iskolában amikor én már ezeket a rendszereket gyűrtem. Szóval mielőtt tovább okoskodsz itt, meg írkálod a hülyeségeket nézz utána, akkor legalább nem égsz mint a Reichstag.

2015. júl. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Alcatel idol 2s-t vettem ár/érték arányba verhetetlen volt 1 éve a hasonló tudású 15,20—al többe került. Szoftveresen egy okádék teló sajnos"


Ja ezt csak most láttam. LOL Ár/érték arányban jó volt??? És tényleg azt állítod, hogy értesz hozzá, meg teszteket olvasol??? Az alcatel gyarkolatilag a legalja készülékeket gyártja. Kevés gagyibb és vacakabb gyártó van.

2015. júl. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
61%-os kár érte strapálnod magad,ő keni vágja az egész okos telefon világot,hiszen szerinte a Samsung is a legjobb gyártók között van,ha nekem is Alcatelem meg Samsungom lenne én is gyaláznám az androidot
2015. júl. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!