Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek depressziós lennék?

Szerintetek depressziós lennék?

Figyelt kérdés

Úgy kb. 2 éve mikor középsulis lettem éreztem hogy megváltozik valami. Nehéz volt a beilleszkedés is és sokat is szekáltak és a legtöbb általános sulis barátommal is eltávolodtunk egymástól, igaz amúgy sem volt sok. Ez a mai napig annyit változott hogy már szinte senki sem keres, annak ellenére hogy ha esetleg véletlenül találkozunk azért pár szót tudunk beszélni.

Elvesztettem az érdeklődésemet szinte mindennel kapcsolatban (kivéve a zene azt még mindig imádom:D), sokszor megesik hogy nincs kedvem/hangulatom semmihez, nehezemre esik minden, még az is hogy beszélgessek valakivel, emiatt elég elutasító tudok lenni, pedig sokszor igazán jól esne a törődés vagy akár a társaság is. Könnyen megtudnak bántani apróságokkal is ha olyanom van és ciki vagy nem de fiú létemre könnyen eltudok érzékenyülni, bár azt hiszem ez kívülről egyáltalán nem látható, meg talán ez az egész sem.


Már utána olvasgattam a témának, pl a WEBbeteg oldalon talátam is 1-2 cikket amiben a leírtak szinte minden pontja megegyezik az én tulajdonságaimmal, de nem tudom mennyire lehet hinni az ilyen oldalaknak.

Orvoshoz nem szeretnék menni, és a családtagjaimmal sem érzem hogy olyan szoros lenne a kapcsolatunk hogy beszéljek erről na meg nem is szivesen tenném, persze itt nem nehéz ha anonim tud maradni az ember:D


Tudom, hogy hosszú lett, köszönöm aki elolvassa és megpróbál segíteni, tanácsot adni, vagy legalább csak a feltett kérdésre válaszolni.


16/f



2015. júl. 18. 21:01
 1/5 anonim válasza:

Szia, szerintem valamilyen hobbit probálj ki pl.:valamilyen hangszeren tanulni (csak azért mondom mert irtad hogy szereted halgatni XD)[de ha szeretnél beszélni akor akár irj privit]:3

15/l

2015. júl. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hangszeren már tanultam zenélni, de azt abbahagytam mert a suli mellett már nem igazán volt időm rá, meg már kedvem sem volt hozzá igazán. Kb. 1 éve már a mixeléssel foglalkozom, az le tud kötni általában, szóval van hobbim, ja és még futni is szoktam:D
2015. júl. 18. 21:29
 3/5 anonim ***** válasza:

"Kb. 1 éve már a mixeléssel foglalkozom, az le tud kötni általában, szóval van hobbim, ja és még futni is szoktam:D"

Akkor mégis érdekel valami. Bár mondjuk sima mixelésből nem lesz semmi, vagy profi szinten kéne tudnod(már ha nem tudod), vagy egy kicsit el kéne sodródni a grafikához.

Amúgy mi a betegség neve? Nem élek vele vissza, írd meg priviben :) Kicsit zavaros volt az, amit írtál, de én ebből a zenésdiből azt veszem észre, hogy sosem volt igazi ambíciód zenetanulásra... Én a te helyedben csak azért is folytattam volna... Még van esélyed, próbálj ki új dolgokat! Rajzolj, gépezz, olvass, folytasd a mixelést, stb. és utána dönts, hogy melyik tetszik legjobban.

2015. júl. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Próbálj beszélni olyan emberekkel, akikhez jobban kötődsz, akitől jól esne a törődés.
2015. júl. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Leginkább a családtagjaimra számíthatnék de már ők sem foglalkoznak annyit velem hogy ilyeneket megbeszéljek velük.
2015. júl. 18. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!