Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mást is ilyen szinten tart...

Mást is ilyen szinten tart stresszben az anyja 19 évesen?

Figyelt kérdés

Nyár van, leerettsegiztem, valószínűleg felvesznek egyetemre, diák munkát keresek, próbálok NormálisanN viselkedni de úgy tűnik hiába. Akármit csinálok akármennyire csinálom úgy hogy semmi rosszat ne tegyek , anyám mindig megtalal valamit amivel mélypontra vihet. Most jött haza a nyaralásrol és az első fél Órában Ordibalt és úgy engedett el itthonról satorozni hogy ha hazajöttem el lesz velem beszélgetve és egy olyan dolog kapcsán amiről én egyáltalán nem tehetek de engem Állít be hibásnak. Tehát én jól érezni akartam Magam erre azzal a gondolattal engedett utamra hogy majd kapok.. El is rontotta az egész estemet mert ezen járt az agyam. Esküszöm irigykedve ültem a többiek között hogy őket nem tartja ilyen lelki nyomás alatt az anyja vagy ha igen akkor nem foglalkoznak vele. Sokszor félek a szobámban ülve hogy mikor Talál valamit amivel ismét veszekedhet és idegesithet. Naponta rajon az otperc és nem lehet ezzel mit kezdeni. Már azon is gondolkozom hogy hagyom az egyetemet és kimegyek haverommal külföldre mert többet ér a lelki nyugalom pár hét múlva egész életemben mint terrorban élni meg évekig. Általában akkor szokta a dolgokat kavarni ha szemmel láthatóan jól éreztem magam, ezt figyeltem meg. Amikor barátnőm volt akkor azon vergodott hogy már biztos le is feküdtem vele meg nem érdekel semmi mert szerelmes vagyok.. Jézus.. Minthogy örülne a boldogsagomnak de úgy tűnik öt idegesíti inkább. Azt a sportot sem engedi hogy üzzem Amit szeretek mert inkább járjak futni.. Megkeserit komolyan már.. Ha apa élne nem engedné hogy ezt Csinálja. Mit tehetnek?

(telefonról írok elnézést..)


2015. júl. 19. 06:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Állj a lábadra, állj ki magadért. Próbáld rendbehozni
2015. júl. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincs mit rendbe hozni, az a helyzet. Én arról nem tehetek, hogy neki kirohanásai vannak és konfliktuskereső, mintha szüksége lenne rá, mintha mindenkinek meg kellene mutatnia, hogy vele nem lehet szórakozni. Kiállok magamért, de azt csak jobban támadásnak veszi.
2015. júl. 19. 14:52
 3/3 anonim válasza:
Hello! Én 15 vagyok és lány,viszont itt napi szinten ordibálnak velem. Olyan szinten,hogy naponta vagyok mélyponton. Soha nem volt olyan nap,hogy azt tudtam volna mondani hogy most boldog vagyok. Velem pl apam csinalta ugyanazt mint veled. Csak mi osztalykirandulason voltunk,és közbe hivott hogy itthon már nagyon várnak. Meg a barataim elott is siman beeget.... En sem birom egyaltalan. Pedig még csak most kezdem a 9.et :/ mi lesz még késõbb.....
2015. aug. 24. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!