Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Apám nem bírja a melegeket...

Apám nem bírja a melegeket annyira, ha melegnek születtem volna, kitagadott volna?

Figyelt kérdés

Vagy ez, hogy működik?

Aki meleg, hogyan élte meg ezt fiatalon?


2015. júl. 19. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Le tudnád kicsit érthetőbben írni a kérdést?
2015. júl. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Te magad meleg vagy? Ha nem akkor nem is érdemes azzal foglalkozni, hogy "mi lett volna ha...."
2015. júl. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

én nem vagyok, de érdekelnek az embernek az efféle erőteljes megnyilvánulásai, főként ha igazságtalannak érzem, az esetben érdemes beszélni róla


az a kérdés, hogy aki meleg az, hogyan éli ezt meg? Pl van egy tesója aki meleg, és ő aki nem, külön kezeli a kettő gyereket vagy mi?

2015. júl. 19. 22:41
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy én vagyok a hülye, de még mindig nem értem. Az első kérdés szerintem az, hogy a melegek hogyan élik meg a melegségüket. A másodikban nekem már nem stimmelnek az alanyok.
2015. júl. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

2-es vagyok


Van egy nővérem és egy húgom, én magam leszbikus vagyok. Nem kezelnek egyáltalán semmiben se másképpen mint őket. Nem is értem a kérdésedet. Miért kezelnének máshogy, attól függetlenül a gyerekük vagyok. Ahhoz meg szerintem nincs nagyon közük, hogy én milyen életet fogok élni.

Nálunk ez már nagyon rég "nyílt titok", mindig is tudták, de nem kezelnek semmiben se máshogy, ha van barátnőm akkor őt ugyanúgy bemutatom nekik ha úgy gondolom, mint ahogy nővérem a pasiját.....,de nem vágják minden nap a képembe hogy én más vagyok.

Ennyi az egész nincs megkülönböztetést emiatt.

Nem tudom más családoknál ez hogy működik, hogyan kezelik ezt a szülők nálunk így.

2015. júl. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Most már rájöttem mit szeretnél kérdezni. Szóval van egy apa, akinek van egy heteró és egy meleg gyereke. A kérdésed, hogy hogyan viszonyul hozzájuk. Természetesen változó. Ha homofób, akkor nyilván jobban fog a heteró gyerek barátnőjének örülni, mint a meleg gyerek barátjának. A meleg gyerek ennek meg természetesen nem fog örülni. De ez szerintem elég egyértelmű.
2015. júl. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
5-ös Igen, ilyesmi választ vártam
2015. júl. 19. 22:55
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos vannak olyanok, akiknek a fia csak addig a fia, ameddig mindenben az ő elképzelésének megfelel.

Nem akarok megbántani senkit, de az ilyen egyszerűen nem mondható apának.

2015. júl. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem ismerem ezt az oldalát édesapámnak, de kiváncsi lennék, hogy miként kezelne, ha meleg lennék, vajon annyira más lenne
2015. júl. 19. 23:12
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg tőle?
2015. júl. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!