Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért bánt másokat, ha valakin...

Miért bánt másokat, ha valakinek van pénze?

Figyelt kérdés

Nagyon szegény voltam, volt, hogy nem tudtam enni se rendesen. Meguntam, kijöttem külföldre, és a pokoli nehéz kezdetek után végre emberi életet tudok élni. Vannak saját ruháim, még ha nem is két szekrény, és nem is világmárka.

Erre itt is, az ismerősöktől is mindig hallom, hogy akinek jobban megy, az tekintettel lehetne arra, akinek nem, és nem szórna magára vagyonokat, mert sok a szegény, akinek ez fáj.

Meg hogy mennyien vásárolnának szívesen.

A kinőtt/megunt holmijaimat el szoktam ajándékozni, de ennél többet nem tudok tenni.

Miért lesz attól másnak több, ha nekem kevesebb van?


2015. júl. 20. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Irigységből.
2015. júl. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Felejtsd el az ilyen kicsinyes, irigy embereket. Mi is külföldön élünk és soha hasonlót sem hallottam az ismerőseimtől. Mi tudunk örülni annak hogy ha a másik nagyobb lakásban lakik, jobb ruhái vannak, vagy el tud menni nyaralni. Ezért dolgozik, nem azért hogy rongyokban járjon és kenyéren-vízen éljen.
2015. júl. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem az fáj nekik, hogy neked van, hanem az, hogy nekik nincs - és te emlékezteted őket erre.

Ha te nem tennéd, akkor bekapcsolják a tv-t, és ugyanez a helyzet.

Azon túl, hogy ez nem a te dolgod, nem tudsz segíteni rajta. Ne legyél feltűnősködő, viszketeg sznob, az tényleg visszatetsző, de egyébként úgy élsz, ahogy akarsz.

2015. júl. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

engem az a pénz bánt amit nem érdemelnek meg

ha látom anyám 2 állásban napi 16 órát gürizni és épphogy fel tudott minket nevelni

valaki meg jó segget nyal épp és több milliót(ha nem milliárdot) vágnak hozzá úgy hogy 10ed annyit sem ér mint egy egyedülálló anya az eléggé irritálló

2015. júl. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!