Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, lányok?! Ha összeér a...

Fiúk, lányok?! Ha összeér a combom nagyon gáz, ciki, undorító? 13/L

Figyelt kérdés

2015. júl. 20. 16:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Dehogy is. Ugyan miért lenne gáz?:D Sok mindenkinek összeér.
2015. júl. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egyik tipikus hülyeség mostanában? Miért lenne baj? Mi vele a baj? miért lenne undorító?
2015. júl. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hát mert ugy surolodik és nem olyan szépen áll mint a tobbi lánynak. :/
2015. júl. 20. 16:59
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nagyon akarsz tenni ellene akkor sportolj valamit, de szerintem ez nem olyan fontos, mint amilyennek gondolod.:)
2015. júl. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az enyém is összeér, de senkitől nem hallottam, hogy ez baj lenne. Összeérő combokkal ismertem meg a férjemet is. Túlparázod, nyugi. A combod belső párnáiból állítólag elég nehéz fogyni, szóval valószínű ha fogysz is kicsit, nem fog ez változni. Sokat meg ne fogyj, szerintem nem néznél ki jól csontkollekcióként.
2015. júl. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
csak szerintem undorító az olyan comb ami annyira vékony hogy közötte centik vannak?:D
2015. júl. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Spondjabob jobban néz ki?
2015. júl. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Gyémántlány ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem ciki. Az én lány ismerőseim 98%-nak összeér a combja, és mindegyik csinos, szép, jó alakú. Nekem is összeér, ez van. Nem látom magamat undorítónak.

Ezt a "thigh gap" sz*rságot mostanában kapta fel a közösségi média, hogy ilyennek kell lenni, hogy "szép" legyél, de ez egy hatalmas baromság. Egyetlen egy fiút sem fog érdekelni soha, barátokat sem lehet a segítségével szerezni, nincs sok értelme.

Úgy vagy gyönyörű, ahogy vagy. Ha holnaptól az lesz a divat a Tumblr-ön, hogy le kell vágni a fél füledet, megteszed? Emberek, helyén kellene kezelni ezeket a 21. századi értelmetlen trendeket...

2015. júl. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) nagyon bíztatóak voltak :)
2015. júl. 20. 19:17
 10/10 anonim válasza:
100%

a kis pálcika lábak sokkal cikibbek

a belső combon kell lenni zsírnak ami megtámasztja a férfit

2015. júl. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!