Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek magasnak es...

Szerintetek magasnak es vekonynak lenni jo, elonyos vagy ciki?

Figyelt kérdés
178 cm vagyok 56kg es 15 eves!a szuleim azt mondjak csinos vagyik de hat ok csak a szuleim mert mondananak mast!szoval mindenki azt mondja hogY igazi topmodel vagyok!es a fiuknak bejonnek a magas vekony lanyok?(altalanosba csufoltak is).(melleim kicsik)velemeny? Szerintetek?
2015. júl. 8. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem ciki, egyáltalán. Tény, hogy nem kell csontkollekciónak lenni, azonban jó ha egy lány magas. Én is lány vagyok, de sajnos csak 173 cm, remélem még növök. Én 12 vagyok, szóval.. remélem, szeretnék ilyen 177-178 cm lenni. Tény, szerintem egy kicsit sovány vagy, de szerencsés! És mindenkinek más jön be. Van olyan fiú, akinek inkább a normál testalkatúak, de vannak olyanok akiknek a vékonyak. :)
2015. júl. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Nekem a magas lányok rohadtul nem jönnek be. Több okból sem, egyrészt én is csak 172 centi vagyok, és a nők többségének a szemében aki náluk alacsonyabb az nem férfi, csak egy selejt... Továbbá ha magas lennék szerintem akkor is a pici 160 centi körüli lányok jönnének be, mert ők olyan kis aranyosak, törékenyek és szeretgetni valóak, továbbá valahogy sokkal szexibbek.


25F

2015. júl. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ertem es koszonom de nem vagyok egyaltalan sovany
2015. júl. 9. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!