Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáz, hogy ilyen a zenei...

Gáz, hogy ilyen a zenei ízlésem 15 éves létemre?

Figyelt kérdés
Míg a korombeliek magyar rap-et hallgatnak és EDM-et én modernebb komolyzenéket. Pontosan nem tudom mi a neve ennek a stílusnak. De most az egyik kedvenc zeném a Steve Jablonsky - Arrival to Earth. A Transformers filmzenéjeként ismerhetik többen. Normális, hogy ilyen a zenei ízlésem? Persze én is szoktam EDM-et hallgatni de nem annyira sűrűn.

2015. júl. 6. 09:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem gáz. :)

Én pl. Lana del Rey-t és Siát hallgatok. Nem kell hogy gáznak érezd, ilyen az ízlésed. :)

14/f

2015. júl. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
ízlések és pofonok.
2015. júl. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy milyen a zenei ízlésed és miket hallgatsz, szerintem az nem lehet gáz. Mondjuk az, hogy magyar rap, hát Mr Busta megeszitek a g*cimet szövegei roppant gázak, de ha hallgatnád, nem lennél gáz:) Sosem találkoztam olyannal, akit a zenei ízlése miatt piszkáltak volna. Jó az ízlésed:)
2015. júl. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Fëlyne Banshee ***** válasza:
45%
Olvasd el a Gépnarancs c. könyvet. Akkor meglátod mennyire nem gáz. ;D
2015. júl. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz.

Nekem pl.:elég tág a zenei ízlésem és az itt említett szám is tetszik ,annak ellenére ,hogy teljesen mást szoktam hallgatni.

Szerintem inkább örülj neki ,hogy te vagy az az egy ember aki ilyeneket hallgat.

2015. júl. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kinek a pap,kinek a papnè...

Essemm nagyaon király amugy,hallgasd meg! :D

2015. júl. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Komolyzenét hallagatok, Jane Austen adaptációkat nézek, imádok olvasni ésss kérlek szépen 13/lány vagyok

Nem ciki. Mindenkinek más tetszik és ezt el kell fogadni

2015. aug. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Dehogy ciki.. én 13 éves fiú vagyok, és a metal a kedvencem :D
2015. szept. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
igen. de semmi baj majd idővel átálsz a RAP-re
2021. júl. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!