Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hullámvasutaztunk a barátnőmme...

Hullámvasutaztunk a barátnőmmel, nekem ez volt az első alkalom. (Többi lent)?

Figyelt kérdés

Ő nagyon élvezte, vigyorogva végigvisítozta az egészet, én viszont csak behunyt szemmel üvöltöttem végig.

Ti hogy éreznétek magatokat egy ilyen után? Mennyire rombolná ez az önbizalmatokat?

A barátnőm szerint ez tök aranyos volt és ő csak nevet a dolgon, én viszont most nagyon lekvárnak érzem magam egy ilyen megalázó helyzet után.

23/F



2015. júl. 4. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Tényleg aranyos, semmi gond. Viszont én is imádok hullámvasutazni, ezek szerint ez a csajokat vonzza inkább :D

21N

2015. júl. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Legközelebb ne hunyd be a szemed.

Nem látod mi következik, így felkészülni sem tudsz rá, tehát rosszabb behunyt szemmel.

2015. júl. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, emberből vagy. Neked is vannak gátlásaid, félelmeid olyan dolgok, amiktől tartasz. Még a szuperhősök is félnek valamitől. Ezért ne legyen rossz kedved :)
2015. júl. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pedig pont, hogy bátor dolog Volt a félelmeid ellenére a barátnőd kedvéért felülni a hullámvasútra. Inkább büszkének kellene lenned, hogy miatta bevállaltad ezt is.
2015. júl. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát ami azt illeti, én előtte még nem tudtam, hogy ilyen rosszul fogom viselni. Sőt, totál be voltam zsongva én is, hogy mekkora királyság lesz xD Aztán csak úgy visszhangzott az ordításom.

Mindenesetre köszi mindenkinek a biztatást, mentek a zöld kezek! :)

2015. júl. 4. 23:22
 6/6 anonim ***** válasza:
26%
Hát nézd öreg, a helyzet az, hogy tényleg lekvár vagy, és abból is a puhább, hígabb fajta. Összetörni azért nem kell, még fiatal vagy, ember lehet belőled. Vágjál bele néhány férfihoz méltó dologba, szedd össze magad!
2015. júl. 5. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!