Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a vélemény egy olyan...

Mi a vélemény egy olyan emberről aki kamu nyaralási fotóival árasztja egy az fb-t és meséli a kamu sztorikat miközben Mucsaröcsögére se jut el?

Figyelt kérdés

Mit szóltok ehhez? Ismerek olyat aki fizet egy fotósnak hogy photoshoppal kamu nyaralási fotókat csináljon neki (család a tengerparton család a szálloda előtt család a reptéren stb). És teljes kamu sztorit sző mögé hogy hol volt és mit csinált. Még képes valami ottaninak tűnő ajándéktárgyat is szerezni a neten.


Miközben a valóság: nem jut el még Bivalybasznádra se.

Volt olyan hogy összefutottam vele itthon miközben az fb szerint épp Egyiptomban strandolt.


2015. júl. 20. 17:52
1 2
 1/14 anonim válasza:
47%
Ez téged miért zavar? Most azt várod, hogy azt mondjuk hogy mennyire szánalmas?
2015. júl. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%
Az a véleményem, hogy ő így is jól érzi magát, te meg így sem. :)
2015. júl. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szánalomra méltóak az ilyenek. A megoldás egyszerű: tojd le őket.
2015. júl. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Letojni? Dehogy. Sokkal jobbat tettem: lekaptam dátumbélyegzővel a tecsó parkolóban miközben az fb szerint épp külföldön volt, és a fotót megosztottam az összes ismerősével.

Voltak is ám kérdések hozzá.

2015. júl. 20. 19:27
 5/14 anonim ***** válasza:
Szánalmas.
2015. júl. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Jobb véleményem van róla, mint rólad. Te sokkal szánalmasabb vagy.
2015. júl. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Lehet, de legalább nem hazudom tele a világot, hogy többnek láttassam magam annál mint ami vagyok. Egy porbafingó senki. Az vaygok én is ő is. Hol itt a gond?
2015. júl. 21. 08:00
 8/14 anonim ***** válasza:
Annyira irigy vagy :DDddd És nem ő szánalmas ( mondjuk kicsit furi, de az ő dolga), hanem te vagy a szánalmas
2015. júl. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Jó. AKkor úgy van. Mégse rajtam röhög per pillanat az egész ismerősi kör és nem nekem kell hebegnem habognom hogy mit kamuztam és mikor éveken át.
2015. júl. 22. 09:47
 10/14 A kérdező kommentje:

Annyira irigy vagy :


Ja és nem értem: irigy vagyok? Mire? A kamu fotókra? A kitalált történetekre? Mert ha valós utazás lenne arra irigy lennék, de egy kamu fotóra ahogy a Niagara előtt állok-hát ilyet én is össze tudok kamuzni magamnak egy képszerkesztővel-de minek?


Ja és még egy dolog!


Mi van ha a NAV nézi az oldalt és egyszer vagyonosodási vizsgálat lesz (volt már ilyen ám!) és megkérdi:a papíron minimálbéres fizujából hogy tud elutazni egy évebn X alkalommal luxus helyekre? És akkor aztán ki hiszi majd el (mert a nav nem az biztos) hogy hát kamu az egész és csak a rokoknok ismerősök előtt akartam primitív módon villantani....

2015. júl. 22. 09:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!