Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hosszútávon melyik a jobb...

Hosszútávon melyik a jobb megoldás? (vga)

Figyelt kérdés
most veszek gépet, viszonylag behatárolt összegből. játékra is kéne, de nem kell full graf, csak induljanak el majd egy-két év múlva is normálisan a játékok. tehát a kérdés: érdemesebb most venni egy hd6850- vagy 70-et, vagy most venni egy 7770-et, és egy-két év múlva akár használtan is még egyet és CF-be?
2012. júl. 5. 18:47
 1/4 Panda Péter ***** válasza:

én amondó lennék, hogy szimpla 7770, aztán majd később meglátod mi lesz. lehet nem is kell mellé másik társkártya, hanem egy APU mondjuk, hybrid CF-be.

a "klasszikus", két diszkrét kártyás CF-nek nem vagyok a híve.

2012. júl. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval.
2012. júl. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért a hd6850 és hd7770 közt elég kis különbség van, tehát arra vonatkozóan értelmetlen a kérdés, a legegyszerűbb most ezek közül egyet és még garanciával eladni és venni egy újat ha szükségét érzed.

Ja és ezek a VGA-k azért a legtöbb játékot magas beállítással viszik.

2012. júl. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát gondoltam hogy lebeszéltek a CF-ről, nem baj igazából én is ódzkodom tőleg egy kicsit. viszont erre a hybrid cf-re nem is gondoltam. most viszont max egy fx 4100-re lesz pénzem, nemtudom hogy az mennyit nyom a latba főleg ha működik vele (nem vagyok ebben a témában annyira járatos) de úgy tudtam hogy az apu-k csak szolid vga-teljesítménnyel bírnak.
2012. júl. 5. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!