Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudom feldolgozni teljesen...

Nem tudom feldolgozni teljesen a múltamat. Mit tegyek? Pszichológus kizárt.

Figyelt kérdés
Pszichológust a szüleim miatt hagyom ki. Ezt hagyjuk, hogy miért. Próbálom rövidre fogni. A múlt sérelmei abból áll, hogy ki voltam közösítve, nem volt csak egy pár ruhám, amit elég sokan szóvá tettek, de azért volt csak egy pár ruhám, mert szegények vagyunk. Próbálok beilleszkedni a világba, de nem tudok, mert mindenen csak a pénz múlik. Depressziós is voltam, de abból kijöttem, majd folyamatosan visszaesek. Mindennap gondolok arra, hogy milyen volt a múltam, ez zavar leginkább, mert depresszióm fő okozója. A családom egy nem normális, itt senki nem szereti egymást. Senki vagyok. Nagyon buta is.
2015. júl. 13. 23:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó pár év, és magától megoldódnak a gondjaid. Mivel éretten az ember már nem tulajdonít akkora jelentőséget más emberek véleményének.
2015. júl. 14. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbálj jobban odafigyelni a körülötted lévőkre. Figyelj meg másokat. Ha mondjuk sétálsz, akkor kapcsold ki az agyad és figyeld meg mások szokásait, hogy mikor mit tesznek. Ezzel a figyelmedet is elvonod és a jövőben talán hasznosítani is tudod. És próbálj új emberekkel ismerkedni. Valamint ha van lehetőséged könyvtárba menni, akkor menj és keress 1-1 olyan témát, ami érdekel. Ezzel művelődsz, lekötöd magad és lesznek céljaid, amiket el akarsz érni, meg akarsz valósítani. Csak ez lebegjen a szemed előtt. Én tudom, milyen nehéz nem a múltra gondolni, és néha igenis kell, mert az tett minket azzá, akik ma vagyunk. Bármilyen reménytelen is a helyzet, gondolj arra, hogy annál csak jobb lehet. És rengeteg olyan gazdag, és elismert ember van, akik egykor nincstelenek voltak, de küzdöttek és csak a cél lebegett a szemük előtt és az, hogy meg tudják csinálni. Tedd te is ezt.
2015. júl. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Suliba jársz? Ha igen, kell lennie sulipszichológusnak.

Írj naplót/neten blogot/csetelj másokkal. Ha kiírod magadból a múlt fájdalmait, sokkal jobb lesz! Akár egy könyvet is írhatnál róla, persze fedőnevekkel, kitalált karakterekkel stb. ...

2015. júl. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!