Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy küzdjek meg a két "énemmel"?

Hogy küzdjek meg a két "énemmel"?

Figyelt kérdés
Egyik azt mondja gyűjtsd a pénzt halmozd a pénzt az a jó hogyha mimnél több van, a másik pedig hogy költsd a pénzt hiszen azét van amúgy mi értelme hogy van pénzed élvezd egy kicsit!(Ez NEM egyenlő azzal hogy ész nélkül költekezek meg adósságba hajtom magam)

2015. júl. 23. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Hozz létre egy harmadikat, amelyik kreatív célokra nem sajnál semennyi pénzt.
2015. júl. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne küzdj meg, mindkettő kell, csak jó arányban.
2015. júl. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sehogy. Ne kuzdj!

Torekedj a harmoniara, talald meg az egyensulyt.


Nalam a kajalassal van igy. Mindent fel tudnek zabalni es a sulyom fel le ingadozik es rajottem, ha nem kuzdok, hanem egyensulyt tartok, akkor sokkal kiegyensulyozottabb leszek.

Ezert egesz heten egeszsegesen etkezem es sportolok. Es minden vasarnap betolok egy hatalmas sajtos pizzat dupla pepperonival meg fokhagymas kenyerdarabokkal.

A zabalos enem is ki van elegitve, meg az egeszseges enem is.


Gyujtsd a penzt es legyen egy uveg/doboz/ize amibe elkulonitesz mindig x osszeget, amit elverhetsz barmire. Minden heten/honapban csapj bele a lecsoba es koltsd el a dobozban levo penzt. Igy koltekezel is meg nem is.

2015. júl. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

# 3

Jó hát az étkezés az más.:D

A szervezetnek különböző tápanyagokra van szüksége (fehérje,szénhidrát,zsír,vitaminok és ásványi anyagok)

És ha az ember mondjuk olyan étellel próbálja csillapítani az éhségét ami szinte csak szénhidrátból áll akkor rövid időn belül a szervezet jelez ugye éhség érzettel hogy azért másra is szüksége van nem csak szénhidrátra.

És a tudatlan ember megint elkezd szénhidrát dús ételt enni a szervezet meg nem tud vele mit kezdeni ezért elraktározza és hízik.

2015. júl. 24. 13:54
 5/5 anonim válasza:
Mostanában nálam a gyűjtögetős "én" érvényesül, jól keresek, persze rengeteget is dolgozok is ezért.. Másfél évig szinte alig költöttem, csak a létfontosságú dolgokra, de így hamar kiég az ember, kell vmi motiváció, ami miatt érzed, hogy érdemes hajtani. Ugyhogy az utóbbi időban néha meglepem magam vmivel, akár egy TV-val, vmi kütyüvel (persze aminek értelme is van). És sokkal jobban is érzem magam, amióta nem ülök a pénzen, ugyhogy sztem ésszerű határokon belül a 2. énedre hallgass.
2015. júl. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!