Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nôk! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nôk! Szerintetek léteznek-e tipikus nôi illetve férfi feladatok vagy sem?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor miért nem akarjátok elvégezni a házimunka nagy részét?

Ha nem, miért várjátok el, hogy a férfi minden esetben megvédjen titeket?

Csak én vettem úgy észre, hogy a legtöbb nô a férfitól elvár néhány tipilus férfi dolgot (nô megvédése pl.), de a tipikus nôi dolgok ellen tiltakozik (pl. mosogatás)?



2015. ápr. 16. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem léteznek és nem várom el, hogy MINDEN esetben megvédjen egy férfi, de azért vágod a különbséget egy mosogatás és aközött, hogy az utcán rámtámad egy nálam jóval erősebb férfi...
2015. ápr. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1: Igen, de mi van, ha a párodnál is erôsebb, és nem tud megvédeni?
2015. ápr. 16. 22:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt honnan tudja előre? Azért ne nézze már végig tétlenül. :D Minimum figyelemelterelésnek akkor is jó ha csinál valamit, aztán majd elfutunk. :D
2015. ápr. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tipikus férfi feladat: Betenni a péniszt.

Tipikus női feladat: Pucsíjjá!

2015. ápr. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom, de nálunk például mosogatni minden nap kell, néha nem is egyszer, de az évek sora alatt egyetlenegy olyan helyzet sem adódott, mikor arra lett volna szükségem, hogy meg legyek védve. :D

Tehát én szíves örömest lemondok arról, hogy kakaskodjon értem, de ha mindketten dolgozunk, a házimunkát is közösen végezzük. Ennyi.

De ez nálunk így is működik.

2015. ápr. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!