Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondják azt, hogy itt...

Miért mondják azt, hogy itt nincs egy normális ember sem? 18/L

Figyelt kérdés
Nem szoktam neten idegenekkel beszélgetni,de a múltkor válaszoltam egy kérdésre és utána jöttek az üzenetek.. Kedvességből gondoltam mindenkinek visszaírok,de utána néhány emberrel annyira jól és normálisan el lehetett beszélgetni,bár lehet,hogy csak szerencsés voltam,hogy olyanok írtak.
2015. júl. 25. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Nagyban függ attól hogy milyen témában nyilván. A szex-szerelem témában csak perverzek vannak.
2015. júl. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Általánosítás megy a sok troll miatt.. Az értelmesek meg inkább meg sem szólalnak, mert elnyomják őket úgy is. De privátban sok értelmes ember akad, ha van mihez hozzászólni :) Velem is volt, hogy egy kérdésből indult az egész, de aztán egyik legjobb haver lett az illető.


A másik véglet, amikor egy lány kiír egy kérdést, mert tanácstalan egy bizonyos helyzetben, és sok fiú csak azért is ráír hogy hátha..


Na de lényeg az hogy vannak normális emberkék, csak meg kell találni őket :D

2015. júl. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
vannak normálisak,én is megismertem már rendes embereket
2015. júl. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 opened paradise ***** válasza:
100%
Igen,függ a témától és az időponttól is.
2015. júl. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokan csak azért járnak ide fel, hogy trollkodjanak, vagy épp azt hiszik más szerint is poénos amit csinálnak. Ezért van ez elterjedve.
2015. júl. 26. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

20 hozzászólás között ha van 3 értékes, az már úgy tűnik, mintha nem is lenne értelmes hozzászólás, pedig van. Csak sokkal egyszerűbb érzelmi alapon és gyorsan lereagálni dolgokat, nem pedig végig gondolni és eldönteni, hogy mi a felesleges információ és mire lehet építeni.


Vagyunk sokan normálisak és vagyunk sokan, akik tanultak is sok témában és elég türelmesek ahhoz, hogy valóban segítőkészen megválaszoljunk kérdéseket. Aki akarja, megtalálja a válaszainkat. Pedig mi sem vagyunk normálisak :) De aki csak a pejoratív értelmében vett "nem normálisat" keresi, az csak azokat a válaszokat fogja megtalálni.

2015. júl. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is vannak itt normális emberek,akik nem csak trollkodnak, bár ez nagyban függ a kérdés minőségétől.(Hülye kérdésre...)
2015. júl. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert még nem beszéltek velem :/
2015. aug. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!