Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meg kéne ölnöm magam, ha...

Meg kéne ölnöm magam, ha leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés

Itt mindenki azt mondja, hogy a melegeket fejbe kéne lőni, hogy minél előbb ki kéne írtani minket. Én nagyon adok az emberek véleményére és mivel rengetegen mondják ezeket, őszintén elgondolkodtam azon, hogy talán végeznem kéne magammal. Mindenkinek jobb lenne, nem? Én nem hallom az utálkozást, nektek egyel kevesebb "beteg" embert kell elviselnetek.

Szóval az érdekelne, hogy szerintetek jobb lenne, ha megtenném? Végülis nincs sok veszteni valóm.


2015. júl. 26. 12:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
41%

Azt is mondják, hogy pusztuljanak a nácik meg rasszista emberek. Ők se lövik fejbe magukat emiatt. Ahogy a cigányok sem.

Vannak elegen akik fogják a melegek pártját. Száj be te is a harcba.

Ne tedd meg, ahogy mondjuk én sem fogom megtenni akkor sem ha az utolsó rasszista leszek a földön.

2015. júl. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem én akartam megszületni, nem én döntök a halálomról, akkor legalább élhessek úgy, ahogyan akarok.


Amíg nem ártasz senkinek, élj úgy, ahogyan szeretnél. Vannak idióták, akik kiirtandónak gondolnak mindenkit, akik nem ugyanolyan rongy emberek, mint ők. Ezeket ne vedd emberszámba. Ne foglalkozz velük.

2015. júl. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
48%
Alapvetoen egy termeszetellene dolog. Em betegsegnek tartom, de ettol fuggetlenul, azert ugyanolyan emberek vagytok, a betegseggel kuzdoket meg kifejezetten segiteni kell... es azt gondolom,hogy attol, hogy elfogadom azt, hogy valaki beteg, en meg nem valok azza...aki vaknak szuletik, azt le kellene loni? Ez nyilvan hulyeseg, at kell segiteni oket az uttesten... ennyi...
2015. júl. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ilyet elsősorban csak a fiúk mondanak, mivel a lányok sokkal együttérzőbbek. Nekik pedig a "meleg" szó hallatára két férfi ugrik be egyből, ami nem egyenlő két nő kapcsolatával a szemükben, ez váltja ki elsősorban a nagy indulatot belőlük. Ezért úgy gondolom a női kapcsolatok sokkal inkább elfogadottabbak.


Egyébként meg minek törődsz mások véleményével? Vannak néhányan, akik szemében ez deviáns viselkedés, de még csak nem is te választottad ezt az utat, így aki téged hibáztat az egy sz@r ember. Ezek mennyibel többek nálad szerinted? Ne hagyd, hogy mások irányítsák az életed és főleg azt hogy megfosztsanak a boldogság lehetőségtől.

2015. júl. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

A dolog egyszerű ne adjál az emberek véleményére mert teljesen felesleges


Az társadalomban egyetértés nagyon ritkán van, ezért

teljesen felesleges foglalkozni is az emberek véleményével mert ami A) -nak jó, az B)-nek biztosan nem fog tetszeni, és ilyenkor mi legyen? :D


Nem kell megölnöd magad, vannak leszbikus baráti körök csatlakozz hozzájuk ahol megértenek

2015. júl. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy társat és ÉLJ BOLDOGAN! Öngyilkosság emiatt? Fogadd el magad!
2015. júl. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
41%

Én bevalom undorodom a melegektöl,szoval nem szimatizálok velük!!!

De kérlek légyszives ne adj az én és az ilyen emberek véleményére.Azért mert te "más" vagy ugyanugy megérdemled az életet!

A válaszom,hogy soha,de soha ne ted ezt meg.Éld az életed!

(GYŰLÖLD A MENEKÜLTEKET, GYŰLÖLD A BU*ZIKAT, ÉS ÁSD MEG A SAJÁT SÍROD, MAGYARORSZÁG!)

2015. júl. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 opened paradise ***** válasza:
75%

Nehogy már az itt lévő mocskok véleménye alapján akarj gondolkodni...

Ezzel nincs semmi baj sem,nem ez alapján ítélhető meg egy ember értéke.

2015. júl. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
16%
#8 Te is egy ittlévő mocsok vagy
2015. júl. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Szia! Nem tudom, van-e erre vonatkozólag kutatás, de amit tisztelt #4-es ír, az tény. A leszbikusok egyáltalán nincsenek úgy célkeresztben, mint a férfi homik. Bevallom, bennem is van ellenszenv a homokosok iránt, de ez szigorúan az exhibicionista meleg csávókra korlátozódik - lányoknál valahogy sokkal természetesebbnek tűnik nekem valamiért.

Múltkor elnéztem, ahogy egy leszbikus párocska épp elbúcsúzik egymástól, egyikük felszállt a villamosra, másikuk a megállóban maradt.. megnéztem őket sunyiban, mert nem hétköznapi eset, de teljesen szívmelengetően hatott rám a szitu, aranyosak voltak :)

Szóval egészen nyugodtan éld csak boldogan az életet, semmi gáz nincs ezzel, én szerintem sokkal többen ítélik pozitív különlegességnek a leszbikusságot, mint negatívnak.

2015. júl. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!