Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak ha leszbikus...

Mit csináljak ha leszbikus vagyok és nem merem elmondani a szüleimnek?

Figyelt kérdés
2015. máj. 23. 19:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kellene valamit csinálnod? Egyébként szerinted a szüleid megharagudnának rád, csalódnának benned, vagy veszekednének rád, vagy még rosszabbat is tennének?
2015. máj. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Minek kellene elmondani?
2015. máj. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
2-es hozzá szóló számból vette ki a szót
2015. máj. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy már barátnőm is van és sokat van nálunk és már kérdezték is hogy miért van itt ennyit!! Az elején még elhitték hogy egyutt tanulunk meg ilyesmi de már nem !! :/
2015. máj. 23. 20:32
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

Akkor járjon hozzád ritkábban mert ha szüleidnek elmondod lehet soha többet nem mehet.


Ha megtudnák az igazságot gondolj bele mit szólnának.

Csak az lebegne a szemük előtt hogy egymást nyaljátok.

Gyorsan véget vetnének a dolognak.


Menj te is hozzá és mostanában legyetek nála többet vagy itt a jó idő és találkozzatok kint.

2015. máj. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Meg annyi hogy már szerintem sejtik valahonan mert alig engednek lányokkal beszélgetni !! ink csak fiukkal mert ha már egy lány jön olyan furi !! Sokat járkál fel a szobámba .!!
2015. máj. 23. 21:50
 7/11 anonim válasza:
Kedves kérdező! Valóban ritkítanod kéne, hogy nálad legyen a barátnőd, mert ez egy veszélyes dolog. Próbáltad már kideríteni, hogy a szüleid hogyan reagálnak a homoszexualitásra?? Előbb vagy utóbb úgy is kiderül a dolog, de nem mindegy hogy mikor és hogyan. Addig is próbáld ki ezt a coming out szimulátort: [link] :)
2015. máj. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
semmit.. legyel leszbikus es ne mondd el nekik:) en sem mondtam e anyukamnak (engem o nevel egyedul) mar tul idos, kedveli a melegeket kiall melelttuk de megsem merem neki elmondani. felek a reakciojatol. viszont ha nagyon szeretned akkor mondd el. eloszor annak a szulodnek aki szerinted konnyebben fogadna. aztan hatha o a segitsegedre kelne es segitene a masik szuloddel megbeszelni kozosen. melylevego.. es belevagsz:) 21/L/L
2015. máj. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én a helyedben továbbra sem mondanám el.


Sokmindent hihetnek a szüleid például hogy biszex vagy, gyanus lehet hogy leszbikus vagy, esetleg csak kiváncsiak hogy miért ilyen szoros a barátság a barátnőddel.


De mindaddig amíg oda nem állsz eléjük és mondod el kerek-perec hogy leszbikus vagy ez mind csak feltételezés marad részükről.


Szóval ha kevesebbet van nálatok a barátnőd akkor egyre kevésbé lesz gyanus a dolog illetve megjátszhatod a kamut hogy felhívsz magadhoz pasit is csak úgy hogy lássák hogy megvan az egyensúly.

Lehet egy idő után megnyugszanak tőle és befejezik ezt a túlzott figyelmet.


Meg amúgy is minek tennél beismerő vallomást ?

Nem gondolnám hogy ettől a szüleid gratulálni fognak neked és tárt karokkal várják a barátnőidet.

2015. máj. 26. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a segitséget !! :)
2015. máj. 27. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!