Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te is szoktál néha egyensúlyt...

Te is szoktál néha egyensúlyt teremteni a világban?

Figyelt kérdés

Példának okáért:

Amikor friss és fonnyadt zsemle is van, de te mégis tikkadtat viszed,


vagy állatkereskedésbe a kicsit megtépett madarakat kéred, hogy nekik is adj esélyt?



2015. júl. 26. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Én járok az önkéntes szemétszedésekre a Duna-partra. Plusz szelektív gyűjtöm a flakonokat, üvegeket, és nem tervezek autót venni. A bolygó ettől nem sokkal lesz tisztább, de a lelkiismeretem igen.

Bárcsak minden ember legalább a kisujját megmozdítaná ezért a bolygóért.. ez az egyetlen esélyünk.

Jó, ez nem pont fonnyadt zsemle vagy tépett papagáj, de ide tartozik ez is szerintem.


25F

2015. júl. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem ezt hívom egyensúlyteremtésnek. Inkább azt, ha valami "kibillent", megpróbálom helyreállítani, vagy ha valami negatív következményeket okozhat másnak, akkor megakadályozni (apróság, de ilyen pl. a leszakadt faágak eltávolítása az úttestről, ha éppen belebotlok ilyenbe).
2015. júl. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a legutóbbi vihar után bicikliztem hazafelé, vagy 10 helyen arrébb húztam a fákat, megtisztítva az utat, az emberek többsége hülyének nézett érte. Azóta eltelt 3 hét, és még mindig tele van fákkal, gallyakkal az út...
2015. júl. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezek a dolgok miért egyensúlyteremtések? Honnét tudod, hogy azt a fonnyadt zsemlét nem kapja meg ingyen a boltban dolgozó emberke?

Segíteni én is szoktam, ha olyan a helyzet, de nem hiszem, hogy ez bármiféle egyensúlyt teremt. Szimplán segítség.

2015. júl. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!