Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » MI a fontosabb a szépség vagy...

MI a fontosabb a szépség vagy a kedvesség?

Figyelt kérdés

2015. júl. 26. 16:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy végletesen bűn ronda, akkor a kedvesség.
2015. júl. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nagyon szép vagyok, de hiányzik belőlem a kedvesség. idegenekkel nem vagyok az.:S
2015. júl. 26. 16:20
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
"Nagyon szép vagyok" Na egy ilyen mondat után az életben már csak a bunkóknál van esélyed
2015. júl. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az élettapasztalatom azt mutatja, hogy először a szépség. Lehet itt képmutató lenni, de semmit nem érsz el a kedvességgel ha nem tudod megmutatni, a környékedre se mennek ha ronda vagy. Ezt szerelmi kapcsolatra értem. Szomorú, de így van. Jó lenne ha tévednék! Mindkettő fontos. Ha csak úgy emberi kapcsolatra érted akkor a kedvesség, mert nem attól leszel jó barát hogy szép vagy.
2015. júl. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

ezt nem csak én mondtam, hanem mindenki így gondolja, odajönnek a szép pasik, de nem merek nyitni és leráznak, vagy én rázom le őket.:S

Csak annyit tudok felmutatni, hogy szép vagyok, nem nagyon van más jó tulajdonságom. Sokszor sírok miatta mert nem nagyon van senkim.:/

2015. júl. 26. 16:57
 6/14 anonim ***** válasza:

A kedvesség.

A szép külső semmit nem ér, ha mellette a belső ronda. Sőt, ez az összképen is rengeteget ront.

2015. júl. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

1. Az idegenekkel miért kéne kedvesnek lenned?

2. Ha odajönnek hozzád ők, miért neked kell nyitnod?

3. "Szép pasik" - bennük is csak ezt nézed?

Nem tudom, hány éves vagy, de hogy sokat kell még érned, az biztos. Beszélgess sokat a barátnőiddel!

2015. júl. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

miről kéne beszélgessek velük? talizunk minden nap.

Az a baj, hogy nem tudok nyitni, miközben mások odajonnek és nyitnak. Nem ezt nézem, de csak szép fiúk jönnek oda általában.

2015. júl. 26. 17:54
 9/14 A kérdező kommentje:
ja és 18 vagyok, már nem kell érnem, bocsi.:)
2015. júl. 26. 17:56
 10/14 anonim válasza:

#7 vagyok: Lehet h testileg érett vagy 18 évesen, de ez a gondolkodás akkor sem egy majdnem felnőtt emberre vall, és ezt tényleg nem bántásból mondom!

"Nagyon szép vagyok, mindenki ezt mondja, szép fiúk jönnek oda hozzám, stb..." - Magadban és másban is meg kell tanulnod egyéb értékeket is megtalálni. A barátnőid jól rá tudnak majd vezetni Téged erre.

2015. júl. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!