Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » MI a fontosabb a szépség vagy...

MI a fontosabb a szépség vagy a kedvesség?

Figyelt kérdés

2015. júl. 26. 16:11
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
én szeretném a legjobban, hogy így legyen és meglássam a szépet, de ha egyszerűen nincs most jó tulajdonságom, attól még nem vagyok éretlen.
2015. júl. 26. 20:17
 12/14 anonim válasza:

Újra #7-es vagyok :-)

De biztos van sok egyéb jó tulajdonságod is, csak alacsony az önértékelésed/önbecsülésed. Miből állna, ha néha rámosolyognál másokra? Vagy kérés nélkül megtennél néha valamit nekik, segítenél ha bajba kerülnének? Rögtön másképp állnának hozzád az emberek.

2015. júl. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem szabad magad dicsérni vagy fényezni,még ha azt is mondják,úgy gondolod akkor is meg kell tartani magadnak,remélem tudod hogy miért,ha meg nem is akarsz kedves lenni mindenkivel,akkor csak csinálj úgy mintha kedves lennél,én is ezt teszem és jobb érzés úgy lefeküdni hogy tudod hogy nem utál senki
2015. júl. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A szépség az egy mulandó dolog. Ma szép vagy, holnap lesz egy autóbaleseted, osszezuzodik az arcod, műtét...stb. Megöregszel, rancosodsz..stb stb stb. De a kedvesség..., na azt nem vehetik el tőled. Emberek! Tanuljuk mar meg, hogy a belső mindig többet ér, mint a külső! A kopott kincsesladaban is belül van a lényeg!
2015. júl. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!