Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennél, ha a kisebbségiek...

Mit tennél, ha a kisebbségiek beléd kötnének, beszólnának?

Figyelt kérdés

A buszon utaztam és felszállt a buszra néhány roma.

100-an voltak,szóval csak a szűk családi kör.

Egyből elkezdték szidni a magyarokat,hogy nem képesek átadni a helyet,és hogy bárkit kiütnének itt a buszon.

Aztán egymás közt arról beszéltek,hogy kinek az ura melyik börtönben van,vagy kinek az ura megy bíróságra és milyen kamu sztorit kéne kitalálni,hogy kevesebb legyen a büntetés.

Te mit tennél ha beléd kötnének?


2015. júl. 26. 18:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Még mielőtt megszólalna az egyik, odamennék. Halálnyugalommal a szemébenéznék, és azt mondanám neki: Azonnal húzzál le a buszomról, te kis féreg. Persze nem hagynám elmenekülni egyiket sem, mindet péppé verném szépen sorba. Lerugdosám őket, és visszaülnék a helyemre. Megtapsolnának.
2015. júl. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Amerre lakok ott sok a cigány.

Volt, hogy elfutottam előlük (60 kiló vagyok, nem egy masszív alkat) de egyszer azt mondtam egy csapatnak akik elkezdtek piszkálni, hogy meg fogom őket átkozni és rájuk száll az átok, mert ártatlanul bántottak és szét fog rohadni a belük meg a tüdejük.

Erre abbahagyták a lökdösést meg a beszólogatást, mert a cigányok félnek az átkoktól és elhiszik, hogy be is teljesül.

2015. júl. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Beszólnék nekik és gyorsan magzatpózba vágnám magam. Úgy üthetnének, ameddig ki nem fáradnak, aztán mindet tökön rúgnám.
2015. júl. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!