Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ember képes megváltozni?

Az ember képes megváltozni?

Figyelt kérdés
Általánosan..
2015. jún. 25. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
25-ig igen,30-ig talán,30-40 körött már nem nagyon,40 fölött esélytelen.
2015. jún. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van aki valami rossz dolog után képes csak megváltozni...
2015. jún. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha az érdeke megkívánja vagy az élete függne tőle akkor minden ember képes megváltozni.
2015. jún. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az emberek csak kis mértékben képesek változni.

Illetve vmi nagy dolog talán igen,nagyobbat is,de ez ritka.

2015. jún. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én hiszem hogyha az ember saját maga szeretne akkor meg tud változni mind külsőleg és belsőleg. Én évek óta küzdök hatalmas belső gátlásokkal, de napról napra próbálom leküzdeni őket. Nem megy egyik napról a másikra és nagyon gáznak érzem az egészet, de haladok vele.
2015. jún. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Húú, nagyon sokáig azt hittem, hogy nem... És igazából szerintem nagyon nehéz változni. Talán aki változik, az észre sem veszi. Mert a korábbi személyiségjegyei és az újak olyan dinamikus kapcsolatban vannak egymással, és olyan apró lépesekben valósul meg, hogy azt külső szemlélő jobban látja. Szóval, ha valakinek gyökeresen feldordul az élete, vagy trauma éri, akkor változhat hirtelen is, de ha valaki csak eldönti, és minden nap tesz érte apró dolgokat, az lassabb folyamat.
2015. jún. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!