Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki egészséges életmódot él...

Aki egészséges életmódot él (akar élni) az miért füstöl mint egy gyárkémény? Fehér kenyér az nem mert az maga a méreg, de napi 2 doboz cigi az igen?

Figyelt kérdés

Csak röhögök egyik kollegámon (igazi modern díszp****csa, egy fapina). Kocogás, fitness minden nap, saláta mert az az egészséges, fehér kenyér na az maga az ördög hát azt nem, csak teljes kiőrlésű, szóval mozgás étkezés tudatos életmód mert az az egészséges, teccik érteni?


Ja és még valami. Napi kb 2 doboz cigi. Na az még elfogy a sok saláta és kocogás mellett.

Mert az nyilván belefér.

De teljesen igaza van!


Valamiben meg kell dögleni.

Mondjuk ez és a hozzá hasonló ribizlik se agyrákban fognak megdögleni, az tuti.


2015. júl. 27. 08:21
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem te meg el vagy hízva és idősebb vagy tőle, ezért ez a nagy ellenségeskedés.


miért nem mondod meg a szemébe mit gondolsz róla? Miért itt kell ismeretlenül fröcsögni ?

2015. júl. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
47%

Miért hagyod magad idegesíteni? Máshol is mondtam már itt is elfogom, hogy a közöny a legjobb az ilyen emberek ellen. Ha szembeszállsz vele, csak azért is piszkálni fog bizonyítás végett. Ha dicséred, akkor is rosszabb.


Hagyd a fenébe, ha nincs hallgatóság, nincs előadó sem.

2015. júl. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

te meg el vagy hízva és idősebb vagy tőle


Ja. 170 cm 62 kg. Egy zsírtömeg vagyok. És idősebb? Hát ja. vagy 2 évvel.

2015. júl. 27. 10:18
 14/27 A kérdező kommentje:

Ha szembeszállsz vele,


Szembeszállni? Csak nem gondolod, hogy valaha is egy szót is vesztegettem egy ribizlire? Soha egy szót se szóltam hozzá.

Köszönök oszt' ennyi.

2015. júl. 27. 10:19
 15/27 anonim ***** válasza:
30%
NA látod, itt a probléma. Akkor most miért kell a háta mögött vergődni? :D
2015. júl. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Miért? Mert miért ne?

Ez egy anonim fórum , itt nem értelmezhető a "háta mögött". KInek a háta mögött? Nincs nevesítve a sztori.


Akkor lenne jogos a "háta mögött" ha nevesítenék.

2015. júl. 27. 10:24
 17/27 anonim ***** válasza:
0%
ez nem fórum,itt kérdéseket kell feltenni,és te semmi kérdést nem tettél fel csak szidod
2015. júl. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
0%

Én is diétáztam meg sportoltam, mikor nem voltam megelégedve a testemmel, és cigiztem mellette.

Nem azért mozogtam és diétáztam, mert jajj de jól esett, hanem mert fogyni és izmosodni akartam. Ebben a cigarettafüggőségem nem gátolt, annál is inkább, hogy a cigit aki leteszi, az hízni szokott.

Mondjuk két doboz az nagyon sok, de mondjuk egy 10-12 szálat én is elszívtam akkor is, és most is.

Elég baj volt, hogy nem ehetek semmit, amit szeretek, nemhogy még a cigit is letegyem :D

2015. júl. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Na hát mennyivel jobb vagyok én. Amint írtam én meg leszarok mindent ha meglátok egy hamburgerest az utcán és kedvem van benyomok egyet.

Nem foglalkozom semmivel. Ha jólesik jöhet.

2015. júl. 27. 11:26
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
18. de nehogy azt hidd hogy azért hízok mert nem cigizik,hanem mert egész nap a cukros szar rágót eszi és kajával kompenzálja a cigit....
2015. júl. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!