Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki egészséges életmódot él...

Aki egészséges életmódot él (akar élni) az miért füstöl mint egy gyárkémény? Fehér kenyér az nem mert az maga a méreg, de napi 2 doboz cigi az igen?

Figyelt kérdés

Csak röhögök egyik kollegámon (igazi modern díszp****csa, egy fapina). Kocogás, fitness minden nap, saláta mert az az egészséges, fehér kenyér na az maga az ördög hát azt nem, csak teljes kiőrlésű, szóval mozgás étkezés tudatos életmód mert az az egészséges, teccik érteni?


Ja és még valami. Napi kb 2 doboz cigi. Na az még elfogy a sok saláta és kocogás mellett.

Mert az nyilván belefér.

De teljesen igaza van!


Valamiben meg kell dögleni.

Mondjuk ez és a hozzá hasonló ribizlik se agyrákban fognak megdögleni, az tuti.


2015. júl. 27. 08:21
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%

Nem igaz, hogy azzal, hogy edz és cigizik, egy lépést tesz előre, kettőt hátra.

Én pl. dohányzom, de mellette úszok minden nap. Voltam nemrég légzésfunkciós vizsgálaton. Volt ott egy gép, amibe erősen bele kellett fújni, miután annyi levegőt szívtál a tüdődbe, amennyit csak bírtál. Nekem nagyon jó lett az eredményem, ki is kérdeztek mit sportolok, ill. a szokásaimról. Volt olyan, aki nem dohányzott és nem sportolt és rosszabb eredménye lett, mint nekem. Azzal, hogy edz, mindenképpen csak jót tesz magának sőt, megfigyeltem, ha úszok vagy futok, sokkal kevésbé kívánom a cigit és utána nem is esik jól. Fél dobozról napi 3 szálra csökkent azóta a fogyasztásom és lehet, hogy teljesen le is tudok majd szokni.

Fehér kenyeret egészen prózai oknál fogva nem eszek: napokig nem tudok tőle nagywc-zni. A salátákat minden formában imádom az ízük miatt. Más köretből keveset tudok enni (krumpli, rizs) mert nagyon hamar megtölti a gyomrom és utána alig bírok megmozdulni. Nem hinném, hogy attól, mert füstölgök, még mindenféle más szemetet is meg kellene ennem. Ha néha iszok egy kávét, azt sem cukrozom agyon, teába sem teszek, ugyanis nagyon finomak anélkül is. Ellenben azt sem ítélem el, aki máshogy él, a magányügye és joga van hozzá.

2015. júl. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

aki máshogy él, a magányügye és joga van hozzá.


MOndod ezt egy olyan országban, ahol melegfelvonulás csak igen erős rendőri biztosítással lehetséges, különben agyonvernék ott helyben a felvonulókat.

Nekik vajon nem joguk és magánügyük ha másképp élnek?

2015. júl. 27. 12:13
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Sajnáljuk, hogy a hétköznapi, ámde katasztrofálisan mély problémádban nem értünk egyet veled, és ezért konfliktust kell szülni még itt a GyK-n is.


Sajnáljuk, hogy van egy ember az életedben, akinek napi 1-szer köszönsz, még is annyira kiborít, hogy oldalakat kell írnod róla az interneten.


Sajnáljuk, hogy míg te hamburgert és egyéb koleszterin dús, finom de egészségtelen kajákat engedhetsz meg magadnak, mindenféle negatív külső változás nélkül, addig ezt mások nem tehetik meg ha elégedettek akarnak lenni magukkal.


És legfőképpen azt sajnáljuk, hogy az a "ribizli" az írottakból kiindulva többet ér el a hétköznapok során, és kevesebbet foglalkozik a kritikusokkal, mint te...


Én a magam részéről kétszer is sajnálom...Csakhogy lásd, mennyire át tudom élni a világfájdalmadat.

2015. júl. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
47%
Figyelj, küldök 100 db srárosmatricát, csak hagy már abba itt a népherhergelést a kamukérdéseiddel. Vagy kérd meg a piás főnöködet, vágja pofán a fapinát, úgyis pofozkodós a tag. Cserébe vegyél neki befeketetési aranylapot. Az ablakrácsba pedig vezess áramot, mert lelpoják a cigányok. Teccikérteniiii???
2015. júl. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Több választ nem kérünk, a kérdés kamu, ez a szokásos provokátornyomi faszi. Iskolai, munkahelyi nyomor, 10 gyerekes, álatalános iskolába járó bukott cigók, külföldön segélyből nyomorgás, munkanálküli vécésnéni. Ezekről ír.
2015. júl. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
47%
Elmeroggyant vagy, valamikor a múltban tuti megbuggyantál valamiért, aztán itt olvashatjuk az ideg összeroppanásod következményeit te nyomorult.
2015. júl. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
47%

Nekem is van 1-2 ilyen ismerősöm, megkérdeztem tőlük, hogy miért, de csak az általános "meg, csak, hát, izé" lett a vége. Tehát szánalmas egy csapat ez is.

Értelmes magyarázat sajna nincs rá.

2015. júl. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!