Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is járt már így, hogy a...

Más is járt már így, hogy a higgadt, hidegvérű, nyugodt testvére/barátja/barátnője stb. közölte vele, hogy kiakadt, elege van, és ezért életstílust vált?

Figyelt kérdés

Tegnap írt az lb-m, hogy elege van mindenből és mindenkiből(kivéve engem, és a másik 2 barátunkat), ezért emo lesz. (Fekete ruhák, oldalra fésült haj, talán vagdosás. /Kb. mint én, csak nekem a jobb szememnél van a frufrum, szóval nem emo vagyok csak Bellatrix :)/ )

Na már most, azt nem értem, hogy hogyan változott ennyit a személyisége 1 hónap alatt, és nem tudom hogy ez a változás hatással lesz-e a barátságunkra.(A másik 2 lány eléggé vallásos, mi meg az emo lánnyal nem) Mondjuk eddig is mindenkinek volt 1-1 álneve/beceneve, (mint a tekergőknek) amit 1-1 személyiség jegy, vicces beszólás stb. után adtunk egymásnak illetve magunknak(Emo-A fentebb már említett legjobb barátnő, Manga-Az egyik vallásos barátnő, Tajgetosz-A másik vallásos barátnő, Bellatrix-Én). Szóval ezzel azt akartam érzékeltetni, hogy eléggé mély a barátságunk, de mégis félek hogy ez a stílus váltás hatással lehet a barátságunkra. 13/l

Szerintetek? A NORMÁLIS válaszokat előre is köszönöm :) !



2015. júl. 27. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Sose legyen nagyobb problémád
2015. júl. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na kösz! Normális válasz?
2015. júl. 27. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!