Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen magasak a németek?

Miért ilyen magasak a németek?

Figyelt kérdés
170 centis fiú vagyok. Az osztályomban a lányok nagy része magasabb nálam, és csak 2 fiú van, akik alacsonyabbak nálam. Az utcán is csak kb. minden 10. ember alacsonyabb nálam. Magyarországon úgy vettem észre, sokkal gyakoribb a nálam alacsonyabb ember. Ez miért van?

2015. júl. 27. 18:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Egy kicsit sok a szóismétlés. Így jár az, akinek már évek óta nem volt magyar nyelvtanórája.
2015. júl. 27. 18:14
 2/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg már az őseik is erősebb, magasabb termetű emberek voltak, mint a mieink, most meg minden bizonnyal jobban étkeznek, mint a magyarok. Több fehérje fogyasztásával magasabbra nőnek az emberek.


Egyébként ahogy én nézem, a sportot is keményebben művelik a német fiatalok, mint nálunk, ami szintén elősegítheti a növekedést.

2015. júl. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a németek mindig s magas nép volt,mint a skandinávok,a jó minőségű kaját meg mondd a mediterrán övezetbe lakóknak,pl a spanyoloknak,ők mind 170 körüliek,én nem hinném hogy alacsony lennék ott,195 vagyok :D
2015. júl. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyébként egy régebbi felmérés szerint a németek átlagmagassága 174,5 cm,pedig én többnek látom
2015. júl. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!