Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy süllyedhet még mélyebbre...

Hogy süllyedhet még mélyebbre a világ? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nem rég olvastam, hogy valaki fejbe dobta magát egy frizbivel és beperelte saját magát, és megnyerte a pert és kapott 50ezer dollárt.


Egy asszony egyszer betette a macskáját a mikróba szárítani, és a macska felrobbant, és beperelte a mikró gyártóját és megnyerte a pert.


Bepereli a Redbull-t, mert nem ad szárnyakat és úgyszint megnyeri a pert.


Bepereli a gyönyörű feleségét a kínai férfi, mert csúnya gyerekeket szült neki, természetesen megnyerte a pert.


Hova süllyed még ez a világ? Beperelsz egy kecskét mert lerágta a füvedet és a kecskét börtönbe fogják zárni vagy mi? Szégyen....


2015. júl. 29. 13:00
1 2
 1/11 acelsziv ***** válasza:
100%

Amerika- ezt tedd hozzá. a hülyék birodalma.

Azt mondjuk kihagytad, hogy egy nő felesett a saját gyerekében és beperelte az áruházat ahol épp voltak. Megnyerte.

2015. júl. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Úgy érted h ELESETT?
2015. júl. 29. 13:10
 3/11 anonim ***** válasza:

Napokban sok amerikai csatornát néztem. Tele vannak hirdetésekkel, hogy ügyvédi irodák reklámozzák magukat, hogy keresd meg őket, ha ilyen meg olyan ügyben beperelnél valakit. Ott erre mennek rá.

Én a Redbull-t egyébként értem, tényleg félrevezető a reklám.

A többi tényleg durva.

A legelsőt meg nem is értem. Kitől kapott pénzt, ha saját magát perelte be? Saját magától? Mert azt még érteném, hogy a frizbi gyártóját perelte, mert bumerángként működött a frizbi :)

2015. júl. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
"Én a Redbull-t egyébként értem, tényleg félrevezető a reklám. " Mert szerinted ha tapsolsz egyet, akkor leesik az égből egy Kinder-es hűtő? Azzal nincs bajom hogy beperelte a Redbull-t, biztos sokan tették már de hogy még ilyen hülyeségért meg is nyeri?
2015. júl. 29. 13:23
 5/11 anonim ***** válasza:
Vannak hülye emberek, de amúgy ezek évtizedes városi legendák. Honnan tudod, hogy melyik valóban megtörtén eset, és melyik nem? Pl. az első elég kamuszagú, bár igazából azzal, hogy a perköltséget és a kártérítést is önmagának fizette finoman kifejezve nem járt jól.
2015. júl. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem magának fizette, az államtól kapta azt az 50ezer dollárt.....
2015. júl. 29. 13:32
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezek kiragadott egyedi, a kínait leszámítva amerikai példák. Arról mért nem írsz, hogy valaki úszó szigete csinált műanyag szmétből és azon él, hogy ne termeljen hulladékot? Vagy a fiúról, aki ék alakú szemétösszeszedő hajót talált fel, hoyg az óceánból a sok szemetet könnyebb legyen összegyűjteni. Vagy egyéb feltalálókról, akiknek a legújabb technikai vívmányokat köszönhetjük? Vagy arról, aki radióaktív területen rekedt állatokat etet, ezzel saját életét kockára téve? Nem csak a rooszz példákat kellene meglátni....
2015. júl. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne olvass ilyen ökörségeket. A mai hírforrásoknak nem az a fontos, hogy mennyire hitelesek, hanem, hogy mennyire mossák az fejünket és mennyit adnak el önmagukból. Tehát rengeteg a szenzáció hír.

Kapcsold ki a tévét és a netet és inkább a környezetedre figyelj, vagy pedig nézz meg egy-egy érdekes előadást a színházban, nézz régi Értékes filmeket, hallgass Minőségi zenéket.

2015. júl. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az Amcsi igazságszolgáltatás pedig ha annyira makulátlan lenne, akkor a sunnyó Bobbi Brown már réges rég börtönben csücsülne, de min. 30 évre. Jól elintézte a családját.
2015. júl. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Nem magának fizette, az államtól kapta azt az 50ezer dollárt..."

És csöppet sem érzed ezt gyanúsnak? "Arnold Fried kontra Frizbi tárgyalás - vesztett Ohio állam." Miért fizetett volna ezért az állam 50 ezer dollárt, és hogy perelhette be sasját magát, és mi köze volt az államnak az egészhez, hogy fizetett neki?

2015. júl. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!