Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki gyerek korában sokat...

Aki gyerek korában sokat játszott Gazdálkodj Okosan társasjátékkal, az felnőtt korában be tudja osztani a pénzét?

Figyelt kérdés
Saját tapasztalat?
2015. júl. 31. 10:46
1 2
 11/13 Viven kérdései ***** válasza:
59%

Én is jatszok és a Monopoly játékot is de nem hiszem közé volna a sporolashoz.Azt a szülők tanitotak meg...

15/l

Ilyen korban is szoktak költekezni hülyeségre ugyhogy nem iteljetek hogy még fital vagyok és pénzem nincs de van a zsebpénz amit beosztok félre teszek.

2015. júl. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekem is megvan, még most is. Sokat játszottam vele. És néha elővesszük még most is. Gyerekeim is szeretik. De mindig is addig nyújtózkodtam, ameddig a takaróm ért. És soha nem akartam hitelből vett autóval többnek látszani mint amennyi vagyok.

Nem a Gazdálkodj Okosan tanított meg erre, hanem Anyám.

Szerintem ő sem a Gazdálkodj Okosanból tanulta.

2015. júl. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Sokat játszottam gyerek koromban Gazdálkodj Okosan-nal..most is szeretnék majd valakivel,eddig nem jött össze :D Viszont még számolni sem tudok rendesen,utálok számolni,pénzekkel foglalkozni...szerencsétlen vagyok ilyen pénzügyekben..19/L.
2015. júl. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!