Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeretnék alvajárni de hogyan...

Szeretnék alvajárni de hogyan érhetném el?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék alva járni, szerintem vicces és jót lehetne szórakozni ha bekmeráznánk a lakást de hogyan lehetnék alvajáró? Légyszives ne írjarok olyanokat hogy nagyon rossz vagy hogy kárt tehetek magamban , mert nem nagyon zavarna hogy arra kelek fel ahogyan a fejem beleverem azajtófélfába :"D

2015. aug. 1. 18:46
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem beteg szeretnék lenni csak alvajárni :D
2015. aug. 1. 19:05
 2/6 A kérdező kommentje:
Csináltam már durvább dolgokat is és nem maradhat ki :'D
2015. aug. 1. 19:06
 3/6 A kérdező kommentje:
Kissebb koromban egyébként néha volt hogy máshol keltem fel vagy beszéltem valamit és volt olyan is hogy csak szimplán felemeltem a lábamat és tesóm próbálta letenni vagy hogy fogalmazzam de olyan volt mint egy cövek :D
2015. aug. 1. 19:11
 4/6 dandi98 válasza:
Alvászavar, és általában az emberek kinövik elég hamar. Nem lehet ilyen generálni.
2015. aug. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor sehogy sem leeht ilyen alvászavart előidézni? Majd most jön az iskola és eleg stresszes lesz és kesevet alszom az okozhat ilyeneket?
2015. aug. 2. 08:57
 6/6 anonim válasza:
Alvajárást max hipnotizálással lehet elérni, ha csak nem születtél ezzel az adottsággal
2015. aug. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!