Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan érhetném el, hogy...

Hogyan érhetném el, hogy megbízzon bennem?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy van egy barátom, akit már majdnem 15 éve ismerek, viszont még most sem képes megbízni bennem, én legalábbis így érzem. Eléggé rosszulesik, hogy ennyi idő után sem mond el nekem semmi személyesebb dolgot, mikor tudja, hogy ha nem is másban, de bennem megbízhat. Pedig nem mondanám őt introvertáltnak, hiszen barátságos, viszont akkor miért viselkedik így, és miért nem képes kicsit megbízni bennem? Köszönöm a segítséget!

2015. márc. 10. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Sztem itt nem a bizalommal van a baj,lehet h nem olyan típús aki szeret a problémáiról és magáról beszélni,én sem vagyok olyan,de ha látod rajta h gondterhelt,akkor mondd el neki h benned megbízhat,és szívesen segítesz,ha tudsz:)
2015. márc. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez a baj a "barát" kifejezéssel. Nekem pl abszolút nem jött le, hogy milyen nemet képviselsz te, kérdező?
2015. márc. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, tudom, hogy vannak, akik nem szeretnek a problémáikról beszélni, viszont egyértelműen látszik rajta, hogy gondterhelt, én pedig hiába mondok neki bármit, képtelen megnyílni... Tényleg nem tudom most már, mit tehetnénk, annyira szeretnék segíteni neki...

Egyébként lány vagyok, ő pedig fiú.

2015. márc. 10. 16:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha 15 éve ismered, akkor ő is 15 éve ismer téged. Nem gondolod, hogy pont ezért nem bízik meg benned? Te talán nem emlékszel rá, vagy nem tulajdonítottál csitriként jelentőséget a dolognak, de valamit nyilván elkotyogtál a régmúltban.
2015. márc. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!