Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan érhetném el, hogy...

Hogyan érhetném el, hogy olyannak lássanak mások, amilyen vagyok?

Figyelt kérdés

Régen eléggé szürke kisegér voltam, öltözködésileg is. Most sem szeretem felhívni magamra a figyelmet, nem is öltözöm kihívóan, a sminkem sem annyira szembetűnő, mégis első ránézésre egy plázacica jut a legtöbb embernek eszébe rólam. Egyáltalán nem vagyok olyan, minimális sminket használok, legtöbbször farmert hordok. Külsőre sem vagyok az a típus, akit annyira figyelemreméltó, egy kicsit duci is vagyok, de szerintem a testalkatomhoz illően öltözöm.

Fogalmam sincs, hogy miért bámulnak meg, ráadásul be is szoktak szólni néha, pedig okot nem hiszem, hogy adok rá. Csinibabának hívnak, meg hangoztatják, hogy megd.nának. Azért zavar, mert ezek alapján arra következtetek, hogy olyannak látnak, amilyen nem szerettem volna soha sem lenni. Mármint a természetesség híve vagyok, a sminkem is tényleg visszafogott, hajszínem is természetes és műkörmöm sincs, mégis cicababának tartanak.

Hogyan tudnám elkerülni, hogy így nézzenek rám az emberek? Ha valaki hasonló helyzetben van, hogyan kezeli?


2015. márc. 17. 02:22
 1/2 anonim válasza:
Öltökodj idétlenül, legyen hosszú körmöd, a hajad szőke v vörös, a sminked virító zõld, telitalpú cipő v Steel ab-s bakancs, az öved a combodig érjen, olyan gatyában legyél aminek az ülepe a bokádig ér. Tök természetes leszel, észre se fognakvenni.
2015. márc. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ragassz álbajuszt. Akkor majd relatíve kevesen akarnak majd megdugni.

Aki meg mégis, annak csak megmutatod a punczimunczit, és sikoltva elszalad.

2015. márc. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!