Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit nem szerettek/utálok...

Ti mit nem szerettek/utálok magatokon?

Figyelt kérdés

Külső/Belső?


Én is elmondom. Ha tehetném szinte teljesen megváltoztatnám magam. Nem szeretem a hasam, a combjaim, a melleim, a fenekem, a kezeim, az alakom, a hajam, a fogaim. Ha tehetném lapos hasam lenne, vékony combjaim, nagyobb melleim, kerek fenekem, a kezeim nem lennének ennyire husisak, és kicsik. Az alakom vékonyabb lenne, izmosabb, nőiesebb, a9 hajam csillogóbb, szebb, dúsabb, lágyabb, a fogaim kisebbek.

Utálom magamban, hogy néha túl féltékeny vagyok másokra, néha hisztis, túl sokat törődök azzal, hogy 'mi lenne/, ha...', nincs önbizalmam, félős vagyok, mégis szeretnék a figyelem középpontjába lenni.


Ti mit nem szerettek magatokban?


2015. aug. 1. 23:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A bőrömet. Van egy öröklödő gênhibám, semmi módon nem lehet szebbê tenni. A te bajaidat legalább rengeteg edzéssel, étrebdel, vagy a fogaidat műtéttel olyanná teheted amilyenné akarod. Nejem méf ez a lehetőségen sincs meg.
2015. aug. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
*nekem még ez sem lehet
2015. aug. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a félénkségem, meg kicsit lehetnék beszédesebb is.
2015. aug. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
idegbajt kapok a buta és közben önző emberektől...semmi türelmem...és nem szeretem a hajamat meg a fogaimat,a bőröm sem a legjobb,gyakran pattanásos
2015. aug. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Pajzsmirigy betegségem van. Ezért híztam meg. Gyógyszert szedek, állítólag fogyni fogok... 3 éve ígérgetik.. Edzek folyamatosan, fogszabit meg nem engedik a szüleim. Azért ez sem olyan könnyű


Köszönöm a válaszokat!

2015. aug. 1. 23:47
 6/12 anonim ***** válasza:

Combom, fenekem. Formás, de tiszta repedt az egész.

Felkar, mert vastag és lötyög, hiába edzek rá.

Lábfej, mert minden létező nyitott cipő idiótán néz ki rajta.

Kicsit nagy a fejem és puffadtnak is látom néha.

A hajamat sokat kell mosnom, mert hamar zsírosodik.

Nincs sok pattanásom, de azok halálra idegesítenek.

Belső: alapvető bizalmatlanság, félelem rengeteg dologtól, kiszámíthatatlanság, szeszélyesség, egyes gondolatok jelenléte, amelyektől egyszerűen képtelen vagyok megszabadulni.

Feledékenység, néha szórakozottság.

Mindent túlgondolok, minden apró részletről elméleteket szövöget az agyam, amivel álmomban is idegesít.

Néha kétségbeesetten képes vagyok mások elismeréséért epekedni.

Nulla akaraterő, elképesztő lustaság, káros szenvedélyek rabja is vagyok, képes vagyok egy huzamban tizenhét órát kockulni, néha cigizni is szoktam meg inni.

Nagyon alacsony EQ, nulla empátia, nulla bűntudat.

Eddigi tapasztalataim alapján képtelen vagyok szerelembe esni, mert mindenben és mindenkiben csak a hibát látom.

Az összes eddigi barátomat megcsaltam, mert mindig jobb kell, mint ami van. És ez mindenre igaz. Telhetetlen vagyok.

Ami a legrosszabb, hogy mindezeket egyszerűen nem tudom meggátolni. Nem tudom megfékezni magam.


19L

2015. aug. 2. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Vannak dolgok, amikhez nincs lelki energiám. Pl el kéne mennem orvoshoz, de csak halogatom, mert nincs aki elvisz és belök az ajtón. Bár nem is szóltam senkinek. Lehet hogyha haldokolva fetrengenék a földön, akkor se mennék.


Az orrom sem tetszik és fogyni is akarnék, de még eddig nem sikerült, mert mindig pont annyit eszem, hogy 1 kilót se fogyjak.

2015. aug. 2. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Szeretnék eltakarodni innen, és új életet kezdeni egy nekem való asszonykával.
2015. aug. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Döntésnél sokat hezitálok, és így is rosszul döntők; mindig mindenkinek meg akarok felelni, így saját magamat háttérbe helyezem.
2015. aug. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem bízom magamban, egyfolytában kételkedem. Nagyon könnyen megsértődöm, amit a családom nehezen visel :D Szeretnék viccesebb, beszédesebb lenni. Vissza szeretném kapni a "régi" énem, mert az utóbbi 1-2 évben iszonyat lusta lettem, nagyon nehezen valósítom meg a céljaimat, amiket kitűztem magam elé. :( Jó lenne, ha könnyebben meg tudnám osztani másokkal az érzéseimet vagy gondjaimat. De sajnos ebben túlságosan makacs vagyok, nem akarom beismerni, ha baj van.


Pár kilótól szívesen megszabadulnék. A cicimet nem szeretem, mert iszonyat hülye formája van. Szeretnék vékonyabb derekat. :D Utálom az orrom, nem tudom, kitől örökölhettem. A hajszínemet sem szeretem, mert seszínű barna. Viszont festetni nem szeretnék. A szemem kinézetén változtatnék még. Egy szembetegség miatt semmit sem látok a bal szememre, amivel úgy alapjáraton semmi problémám nem lenne, csak az zavar, hogy látszik rajta. Csúnya. Viszont magán a látásomon nem változtatnék. Olyan embereket ismerhettem meg így, akiknek rengeteget köszönhetek, és talán normál esetben soha sem találkoztam volna velük :) A fogaimat sem szeretem.


17/lány

2015. aug. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!