Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért utálok dolgozni?

Miért utálok dolgozni?

Figyelt kérdés
Nem értem a dolgokat körülöttem. Fiatal vagyok még, egyetemre járok, nem sokára diplomázom, tavaly már dolgoztam, idén is dolgozok iskola mellett. Ennek ellenére utálom. Pedig nincs rossz szakmám, most kezdtem egy teljesen új helyen, ahol anyagilag is jobban keresek, a környezet is sokkal jobb, ennek ellenére 1 hét után már utálom. Utálom a korán kelést, a bejárást, az ott létet, mindent.
2015. máj. 27. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyan munkahely kellene neked ami változatos. Nekem pl.sokkal jobban bejott az olyan munkahely ahol pl.2 napig délutános voltam, aztán délelőttös meg stb. Nem volt ugyanolyan monoton mindennap.
2015. máj. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Magával azzal a jelenséggel van problémád, hogy dolgoznod kell? Sajna ilyen világot élünk. Az 5-ön 5 milliárdot lehet nyerni, próbálkozz hátha... És akkor többet a munka után sem kell nézned. D: Nekem sincs ínyemre ha belegondolok, hogy napról napra munkába kell majd járnom. Most ha nincs kedvem akkor nem megyek be az előadásra. Ennyi, elkérem az anyagot és nincs semmi probléma. Pedig 15 éves korom óta minden nyáron dolgoztam volt, amikor gyümölcsösbe volt amikor építkezéseken. Rendszeresen segítek a nagyszüleimnek szóval egyáltalán nem vagyok egy anyámasszony katonája, de engem is a hideg kiráz, hogy akkor is be kell majd menni dolgozni, ha nem lesz kedvem. :D Ez sajnos elég sz@r helyzetnek tűnik. A megoldás talán az lehet, hogy keresed a számodra elérhető élet apró, akár nem apró örömeit. Pl. napi szintű sport, konditerem, ábrándozás, jövő tervezgetése, barátnő, kutya, hobbi ilyesmi. A másik megoldás, hogy számodra tetsző munkát választasz, ezzel talán enyhítheted a szenvedést. :D :D sok sikert, egyszer talán megkedveled ezt a folyamatot.
2015. máj. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ui: 22/f. bő egy év múlva munkába álló jelenlegi egyetemista. :D
2015. máj. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

en mindig azt szoktam mondani hogy szeretek dolgozni csak ne kene minden nap bejonni :)


Amikor fiatal voltam nekem is ez volt a legnagyobb bajom mint neked, felkelni, ott lenni. Aztan lassan megszokja az ember.

2015. máj. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!