Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy mindenben...

Normális, hogy mindenben összefüggéseket keresek?

Figyelt kérdés

Sokaktól hallom megismerkedéskor, hogy olyan, mintha már mindigis ismertek volna.

Az egyik csoporttársam jött egyszer azzal oda hozzám, hogy "Én téged már láttalak. Talán álmomban, talán egy másik életben, de olyan ismerös mindened, és furcsán boldog vagyok a közeledben" Külföldön tanultunk, ö ráadásul amerikai, nem ismerhetett a valóságban.

Ugyanezt megkaptam egy indiai sráctól is ugyanabban a suliban.

A volt barátom mondta, hogy egyszer álmodott egy szöke lánnyal, és elmesélt egy családi történetet az én családomról, ami még azelött történt, megismerkedtünk, hogy ezt álmodta. Nem mesélte neki senki korábban.

A jelenlegi barátom mondta, hogy az exe a szakításuk elött fél évvel azt álmodta, hogy a barátom egy szöke lánnyal jár.

Egy napja költöztünk. Ma a barátom azzal hívott fel, felrémlett neki, hogy 3-4 éve még az exével járt, azt álmodta, hogy egy szöke lánnyal van egy lakásban. Abban a lakásban, ahol most mi lakunk. Össze is vesztek kicsit az álom miatt akkor.

Sokszor mondták ismerösök, hogy furán jó a közelemben, volt, hogy egy-egy idegen srác a barátnöje szeme láttára jött oda hozzám, és megfogta a kezem, amikor nem figyeltem, és arra, mit akar, csak azt válaszolta, "Csak...gyere ide".


Van bármi összefüggés a dolgokban, vagy valami nem stimmel velem?


2015. aug. 2. 12:00
 1/3 A kérdező kommentje:
egy konkrét idegen srác, elnézést
2015. aug. 2. 12:05
 2/3 anonim ***** válasza:
Vigyázz, mert megöregszel és ilyen összeesküvés elméleteket fogy szőni :D
2015. aug. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*fogsz szőni
2015. aug. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!