Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tudok ilyen nehezen...

Miért tudok ilyen nehezen dönteni mindenben?

Figyelt kérdés

Mindig véggondolom egy csomószor hogy "ez jó így? vagy nem így kéne? mi lesz ha így csinálom? mi lenne ha nem így csinálnám? emiatt lehet nem kéne ezt csinálni, de mégis ez lenne a legjobb döntés" meg ilyesmiket. Nagyon nehezen állapodok meg egy álláspont mellett, nehezen jutok végső döntésre bizonyos dolgokat illetően.

És olyankor szokásom, hogy több ember véleményét is megkérdezem az adott dologról.

A jelenlegi "problémám" az pl, hogy beteg voltam két napig, ma már teljesen jól vagyok, holnap menjek-e máris iskolába. Nem esek-e vissza a betegségbe a nap folyamán ott, nem fertőződök-e meg egyből valami mással.

Erről is megkérdeztem pár ember véleményét, mindenki mást mondott, valaki szerint mehetek, valaki szerint 1 napot kéne még várni, valaki szerint az egész hetet itthon kéne töltenem.

De én menni akarok, de nem vagyok benne mégse biztos, hogy jó ötlet, és ez nagyon elbizonytalanít.

De ez így van mindig, sokszor előáll ez a probléma, és ez aggodalomhoz vezet. Mit lehet ezellen tenni, miért van ez?


2015. jan. 20. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Hallgass az akaratodra. Ha menni akarsz és teljesen jól érzed magad, akkor a mész a megoldás. :D
2015. jan. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért ,mert értelmi rokkant vagy,nem is fogsz már fejlödni
2015. jan. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem több probléma áll fent!

-Hipohonder beütésed van!

-Kamasz vagy !

-És a szüleid mindent megcsinálnak helyetted ebből adódóan még egy kiló kenyeret sem tudsz egyedül venni a boltban!

-Aztán van egy kis agyi problémád is!

Ha nem próbálsz meg normálisan gondolkozni akkor egy gyönyörű életképtelen felnőtt lesz belőled! És pár év múlva itt fogod feltenni a kérdést hogy meg akarok halni!

2015. jan. 21. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Döntsél. Menni akarsz akkor menjél. És ha visszaesel akkor mi van? Ha menni akarsz akkor vállald a kockázatot és ha be is következik ne bánd meg a döntésed.

Döntést soha nem szabad megbánni, mert az ember mindig a legjobbra törekszik. És abban a pillanatban az nézett ki a legjobbnak.

2015. jan. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!